X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Różne formy muzyczne

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2015 10:00
Dziś w „Muzycznych podróżach małych i dużych” poznamy rożne formy muzyczne i utwory wybitnych kompozytorów z nimi związanych.
Różne formy muzyczne
Foto: Steve Snodgrass / photo on flickr

Menuet, mazurek, aria, walc, symfonia… Dziś w „Muzycznych podróżach małych i dużych” poznamy rożne formy muzyczne i pobawimy się przy dźwiękach muzyki wielu znakomitych kompozytorów. Zabrzmią znane melodie i żywe rytmy: mazurek Chopina, symfonia Beethovena, menuet Mozarta, aria Bacha, walc wiedeński. Bądźcie z nami już od 13:00.

Zachęcamy do aktywnego udziału w audycji. Możecie do nas zadzwonić: 22 645 20 55, napisać na dzieci@polskieradio.pl lub na Facebooku: www.facebook.com/polskieradiodzieciom.

Zobacz także