Polskie Radio Dzieciom

Tuż przed zaśnięciem...

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2016 16:00
Mamo, musimy już iść spać? Jeszcze nie, bo teraz pora na „Pogaduchy do poduchy”!
Tuż przed zaśnięciem...
Foto: flickr.com

Któż nie lubi słuchać bajek, tym razem możecie stać się ich częścią. Z nami przyśnią się Wam najpiękniejsze, kolorowe sny! Czy próbowaliście kiedyś lodów o smaku chmurek, lizaków słodkich jak wiosenny wiatr, ciasteczek w kształcie prawdziwych gwiazd, albo czekolady płynnej jak droga mleczna? Wybierzcie się z nami w podróż do świata fantazji, gdzie wszystko jest możliwe, a marzenia się spełniają. Spotkacie tam niesamowitych przyjaciół i przeżyjecie wspaniałe przygody.

To wszystko może się zdarzyć, kiedy znajdziecie się już w swoich łóżkach, pod ciepłą kołdrą, w towarzystwie ulubionego misia i… włączycie Polskie Radio Dzieciom.

A może mieliście kiedyś problem z zaśnięciem? Nie pomagało liczenie baranów, szklanka mleka, a nawet ulubiona książka? Mamy coś dużo bardziej skutecznego: „Pogaduchy do poduchy” to dwie godziny relaksu po dniu pełnym wrażeń.

Delikatne kołysanie rozpoczynamy już o godzinie 19.00, więc bądźcie z nami, bo wkrótce odpłyniecie do Krainy Snu na miękkim, różowym obłoczku, otuleni najpiękniejszymi bajkami. Będziemy śpiewać kołysanki, opowiadać legendy i różne historie, które wcale nie muszą być bardzo nudne, aby zasnąć. Wszystko po to, abyście mieli kolorowe sny i mogli obudzić się następnego dnia wypoczęci i pełni nowych pomysłów.

Słuchajcie nas codziennie!

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także