X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Komputerowy świat

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2016 21:00
Bez komputerów trudno dziś wyobrazić sobie świat. Zastępują one i usprawniają pracę wielu ludzi. Pozwalają na przesyłanie i odbieranie olbrzymiej liczby informacji i danych, ułatwiają pisanie, liczenie, czy projektowanie.
Komputerowy świat
Foto: pixabay.com

W 1983 roku w USA wszedł do handlu pierwszy laptop. Z tej okazji w Poranku porozmawiamy o fascynującym świecie komputerów. Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałoby nasze życie bez tych wspaniałych maszyn? Czy udałoby nam się na nowo przyzwyczaić do świata bez internetowych udogodnień i czy byłby to świat lepszy?

"Poranek w Polskim Radiu Dzieciom" już od 7.00. Zaprasza Dominika Sygiet. 

Zobacz także