X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak rozszerzać dietę dziecka

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2019 11:11
Stan niepokoju o prawidłowe funkcjonowanie organizmu dziecka odczuwalny jest przez wielu rodziców. Wiele mam zgłasza się do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej z powodu problemów z karmieniem piersią. Kiedy mówimy o zaburzeniach karmienia i czy każda odmowa posiłku oznacza, że dziecko jest niejadkiem?
Audio
  • Czy każda odmowa zjedzenia posiłku oznacza, że mamy w domu niejadka? (Strefa rodzica/Polskie Radio Dzieciom)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock

Na te i wiele innych pytań odpowiedzi usłyszeć można w audycji „Strefa rodzica”. Gośćmi Joanny Neuhoff-Murawskiej były: dr hab. Andrea Horeath-Stolarczyk - gastrolog, pediatra, Katarzyna Bąbik – psycholog oraz Magdalena Bednarczyk – neurologopeda z Kliniki Pedriatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Więcej audycji z cyklu Strefa Rodzica w Polskim Radiu Dzieciom od poniedziałku do piątku od 22.00 do 23.00.

jo

Zobacz więcej na temat: Strefa Rodzica
Zobacz także

Czytaj także

Czy podczas podróży z dzieckiem jesteśmy skazani na niezdrowe jedzenie?

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2018 12:20
Szybko, tanio, smacznie i bez narażania się na żołądkowe perturbacje. Takie cztery cele stawiamy sobie podczas rodzinnych podróży. Jeden nieudany kulinarny eksperyment może przecież zepsuć cały wyjazd. Pomimo, że wymaga to pewnej inwencji i wysiłku warto jednak odejść od sztampy tj. pizza, hot dog czy frytki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rok szkolny – pora wdrożyć się w rytm służący zdrowiu

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2018 11:40
Powtarzalność czynności w ciągu dnia służy rozwojowi dziecka. Dotyczy to zarówno codziennych zajęć, posiłków i pory snu. Zaburzenie tego rytmu odbija się na zdrowiu malucha, jak również na funkcjach poznawczych jego mózgu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dzieciństwo ucznia po szkole - czas wolny czy ciężka praca

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2018 10:00
Skończyły się wakacje i zaczął się rok szkolny czyli czas zajęć dodatkowych. Jest to czas w którym rodzice zamieniają się w szoferów, a dzieci pracują nierzadko dłużej niż sami rodzice. Najpierw zajęcia w szkole, a po nich jeszcze zajęcia dodatkowe i odrabianie lekcji. Co zrobić żeby ten czas dobrze przetrwać? O tym w rozmowie z ekspertami w studiu Polskiego Radia Dzieciom w audycji „Strefa rodzica”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dieta dzieci chorych na kamicę nerkową

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2018 09:00
Powszechne zalecenie o ograniczaniu spożywania szczawianów w diecie nie zawsze jest uzasadnione. Nie ma jednej zdrowej diety w tym przypadku ponieważ jest kilka rodzajów kamienic i każdej z nich dedykowane są inne wytyczne.
rozwiń zwiń