X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Dawno, dawno temu". Legendy o polskich miastach

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2021 16:45
Każdy rejon naszego kraju posiada swoje legendy przekazywane z pokolenia na pokolenie. W ilu z nich jest ziarno prawdy? Posłuchajmy tych najbardziej niezwykłych!
Smok wawelski
Smok wawelskiFoto: shutterstock.com

Posłuchaj

59:27 Dzieci_AAC 2021_09_11-15-00-58_DDT.mp3 11.09.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Dawno, dawno temu)

Audycję prowadziła Marta Powałowska.

Data emisji: 11.09.2021

”Dawno, dawno temu” w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą sobotę o 15.00.

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz także

Czytaj także

"Dawno, dawno temu". Jak odkryto Islandię?

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2021 16:45
Islandia to inaczej "kraj lodu". Czynne wulkany, gejzery i gorące źródła, lodowce i niesamowite krajobrazy to tylko kilka powodów, by odwiedzić tę wyspę. Jak została odkryta Islandia, i czym jeszcze przyciąga turystów? Posłuchajcie!
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dawno, dawno temu". Piknik Jubileuszowey Zamku Królewskiego w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2021 16:45
Koncerty, pokazy fechtunku czy lot balonem - to tylko część atrakcji podczas odbywającego się Pikniku Jubileuszowego Zamku Królewskiego w Warszawie. Zamek Królewski obchodzi w tym roku 50. rocznicę rozpoczęcia odbudowy po zniszczeniach wojennych.
rozwiń zwiń