X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej już za nami

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2018 21:10
Tegoroczny „Skowroneczek” rozbrzmiewał w Nowym Sączu po raz piętnasty. Młodzi soliści wystąpili na scenie by pokazać swoje możliwości wokalne. Wygrana w takich konkursach bywa przełomem w życiu artystycznym młodych uczestników. Jak zaprezentowali się w tym roku? Zobacz film.  

W „Skowroneczku” wzięły udział dzieci i młodzież z całego świata. Festiwal ten promuje ich dorobek artystyczny. W ubiegłym roku laureatką festiwalu została Roksana Węgiel z Jasła, zwyciężczyni popularnego programu telewizyjnego.

W tym roku nagrodę Grand Prix otrzymała Aleksandra Kędra z Rzeszowa. - Jestem bardzo zaskoczona tą nagrodą – powiedziała laureatka głównej nagrody dodając, że ma nadzieje, że to wyróżnienie pozwoli jej piąć się wyżej po drabinie sukcesu. 

Międzynarodowy Festiwal „Skowroneczek” już na stałe wpisał się w klimat muzycznych wydarzeń dla dzieci. W tym roku wśród wykonawców wystąpili uczestnicy z Polski, Niemiec, Litwy, Ukrainy, a także z dalekich Chin w wieku od 5 do 16 lat. Jako soliści zaprezentowali dwa utwory: piosenkę o dowolnej tematyce oraz piosenkę z repertuaru zespołu ”Promyczki Dobra”.

Polskie Radio Dzieciom było patronem medialnym tego wydarzenia.  

Polskie Radio Dzieciom to całodobowy program radiowy dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, nadawany w Internecie, w systemie DAB+ oraz przez aplikację Polskiego Radia, skierowany do rodzin z dziećmi z miast, mniejszych miejscowości i wsi.

Misją Polskiego Radia Dzieciom jest zachęcanie rodzin do wspólnego spędzania czasu i edukacja przez zabawę.

Stacja emituje program 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Od godz. 7.00 nadawane są audycje dla dzieci, a od godz. 21.00 pasma dla rodziców, w których znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów.

W audycjach poruszana jest różnorodna tematyka dostosowana w formie i treści do percepcji dzieci oraz pory dnia. W swojej ofercie programowej Polskie Radio Dzieciom ma audycje m.in. o tematyce kulturalnej, artystycznej, przyrodniczej, podróżniczej, sportowej, historycznej i popularnonaukowej. 

Polskie Radio Dzieciom, jako jedyne medium na rynku, kierując się misją Polskiego Radia, nie emituje na swojej antenie żadnych reklam. Rodzice mogą zatem czuć się bezpiecznie wiedząc, że ich dzieci nie usłyszą żadnych przekazów podprogowych. 

jo

Zobacz także

Czytaj także

Koncert urodzinowy Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2018 08:00
Muzyka, śpiew dzieci i specjalny tort urodzinowy, a także dźwięki zagrane na liściu i trawie, to tylko niektóre z atrakcji, które Polskie Radio Dzieciom przygotowało z okazji swoich trzecich urodzin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piosenki dziecięce w Polskim Radiu Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2018 12:00
Muzyka i dobra zabawa towarzyszyła dzieciom na muzycznej scenie w Sosnowcu. Koncert finałowy XV Integracyjnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej poprowadził Jacek Cygan – dyrektor artystyczny festiwalu „Intermuza”. Gwiazdą była Majka Jeżowska. 
rozwiń zwiń