X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Słodkie kolędowanie" z Polskim Radiem Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2018 05:01
„Słodkie kolędowanie” to kolejny świąteczny projekt cyfrowej anteny Polskiego Radia. Tym razem radiowo i uroczyście było we wtorek 18 grudnia w „Małej Warszawie” – centrum kulturalnym warszawskiej Pragi. W programie wspólne słuchanie kolęd, warsztaty radiowe i pieczenie pierników.
Słodkie kolędowanie
Słodkie kolędowanieFoto: Polskie Radio Dzieciom

Na scenie wystąpili młodzi wykonawcy z Akademii Teatru Muzycznego "Artysta" w Warszawie, którzy zaprezentowali m.in. utwory: "O niebo lepiej" oraz "Tak jak śnieg" z repertuaru Kasi Stankiewicz i Mietka Szcześniaka. – To dzieci, które uwielbiają wspólnie śpiewać i sprawia im to wiele frajdy – mówiła Anna Salamon-Kalinowska, opiekun artystyczny grupy.

Podczas wydarzenia było można było również posłuchać wierszy Maliny Prześlugi, tradycyjnych kolęd: "Lulajże Jezuniu" czy "Przybieżeli do Betlejem", a także piosenek świątecznych z repertuaru zespołu w aranżacji Anny Salamon-Kalinowskiej.

Spotkanie osłodziły wspólnie wypiekane na miejscu pierniki. Nie zabrakło też warsztatów radiowych przeprowadzonych przez dziennikarzy Polskiego Radia Dzieciom.

W kolędowym spotkaniu udział wzięły m.in. dzieci z Placówek Ambasadorskich oraz słuchacze stacji.

"Słodkie kolędowanie" z Polskim Radiem Dzieciom miało miejsce w sali koncertowej "Mała Warszawa" przy ul. Otwockiej 14 w Warszawie.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wyniki świątecznego konkursu Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2019 07:03
Zakończył się świąteczny konkurs Polskiego Radia Dzieciom dla rodzin, szkół i przedszkoli. Do redakcji Polskiego Radia Dzieciom spłynęło mnóstwo fantastycznie napisanych prac. Oto nagrodzeni autorzy!
rozwiń zwiń
Zobacz także