X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Bajki i słuchowiska na nowej stronie Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2019 10:00
Na ruchomej gałęzi, poruszanej podmuchem wiatru, wśród spadających powolnie liści, siedzi ptak słuchający radia. Takim widokiem witany będzie każdy użytkownik strony internetowej Polskiego Radia Dzieciom, która zmienia swój wygląd. Ta całodobowa stacja radiowa ma na swojej stronie kilkaset bajek i słuchowisk, ale także obszerny katalog audycji i artykułów dla dorosłych. Na nowej stronie znalezienie ich jest dużo bardziej intuicyjne.
Strona startowa Polskiego Radia Dzieciom po zmianie wyglądu
Strona startowa Polskiego Radia Dzieciom po zmianie wygląduFoto: Paweł Woźniak/Polskie Radio

Od blisko pięciu lat Polskie Radio Dzieciom nadaje audycje dla dzieci i dla dorosłych. Edukacja, podróże, muzyka i kultura to tylko część kategorii składających się na ofertę tej cyfrowej stacji. Większość audycji można posłuchać także na stronie internetowej. Wraz ze zmianą wyglądu strony, audycje tematyczne znalazły swoje nowe miejsca i nowe kategorie tematyczne, które ułatwiają ich wyszukanie na stronie.

Fragment strony głównej PRD po zmianie layoutu Fragment strony głównej PRD po zmianie layoutu

Dzięki kolorowym grafikom, ruchomym elementom i przyjaznym kolorom, nowa strona Polskiego Radia Dzieciom rozbudza wyobraźnię, spostrzegawczość i ciekawość świata u najmłodszych słuchaczy.

Przewodnikami w poruszaniu się po stronie są zwierzęta, które swoim wyglądem pokażą jaka tematyka znajduje się w danym miejscu. Dla przykładu sowa czytająca książkę podpowiada, że można posłuchać bajek, zaś zając siedzący w pucharze, podpowiada, że w to miejsce zarezerwowane jest dla konkursów z nagrodami. Obok hipopotama znajduje się galeria zdjęć i galeria filmów. Wszystkie grafiki powstały specjalnie na potrzeby nowego wyglądu strony.

Przy tworzeniu pomysłu na odświeżony layout strony, najważniejszym zadaniem było zaprojektowanie jej w taki sposób, aby skupić uwagę dzieci na radiu, tym samym kształtując ich wyobraźnię.

Więcej na www.polskieradiodzieciom.pl

Joanna Osmańska

Zobacz także

Czytaj także

Koncert urodzinowy Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2018 08:00
Muzyka, śpiew dzieci i specjalny tort urodzinowy, a także dźwięki zagrane na liściu i trawie, to tylko niektóre z atrakcji, które Polskie Radio Dzieciom przygotowało z okazji swoich trzecich urodzin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Opowieści świąteczne w książce elektronicznej. Gwiazdkopisanie 2019

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2019 14:00
Prezentujemy Państwu e-książkę zawierającą prace literackie napisane przez rodziny nagrodzone w konkursie Polskiego Radia Dzieciom. Opowiadania, wiersze, kartki z pamiętnika i komiks zawierają historie rodzinne, które zdarzyły się naprawdę.
rozwiń zwiń