X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Stare, znane, zapomniane". Krzysztof Logan Tomaszewski

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2021 16:00
Krzysztof Logan Tomaszewski - autor najbardziej nostalgicznego hitu 30-lecia "Już nie ma dzikich plaż", scenariuszy filmowych, programów telewizyjnych oraz bestselerowych książek w tym roku obchodzi 45 lecie pracy twórczej. Zapraszamy na magiczne 2 godziny nostalgicznej muzyki.
Krzysztof Logan Tomaszewski
Krzysztof Logan TomaszewskiFoto: Z prywatnego archiwum Krzysztofa Logana Tomaszewskiego

Krzysztof Logan Tomaszewski jest autorem takich książek jak np. "Zawsze możesz powrócić", "Bohdan Tomaszewski - Poeta mikrofonu", "Ecstasy - 10 opowiadań o miłości", "Zawodowiec" - Bohdan Tomaszewski, "Stadion Zachodzącego Słońca", "Odpoczynek Casanovy" - 21 opowiadań, "Najpiękniejsi są Kochankowie" - 12 opowiadań. Jest także producentem piosenek, wydawcą, kompozytorem, malarzem i scenarzystą. Więcej o jego twórczości usłyszeć będzie można w audycji "Stare, znane, zapomniane" dziś od 22.00 do 24.00 w Polskim Radiu Dzieciom.

Zapraszamy! ---> SŁUCHAJ POLSKIEGO RADIA DZIECIOM <---

Audycję przygotowuje i prowadzi Adam Dobrzyński.
Data emisji: 24.04.2021
Godzina emisji: 22:00

Premierowa audycja z cyklu "Stare , znane, zapomniane" w każdą sobotę o godz. 22.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Zobacz także

Czytaj także

Antek Sojka gościem Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2021 23:45
Gościem audycji był Antek Sojka. Syn Stanisława Sojki w 2018 roku wydał debiutancki album zatytułowany "Po Niebie". Płyta zawiera 11 utworów utrzymanych w ciekawej stylistyce, w której można odnaleźć wiele różnych "smaków i barw". Połączenie subtelnej, czasami wręcz wyszukanej elektroniki z tradycyjnym instrumentarium daje poczucie przestrzeni, która od pierwszych dźwięków wciąga i hipnotyzuje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Muzyczne nowości z Czech i Słowacji

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2021 23:55
Muzyczna podróż do Czech i na Słowację - nowości muzyczne i nominacje do Ceny Andel 2020 (odpowiednika Fryderyków) - bedą Kozeniove Uzeniny, Inkoust Pana Boucka, Le Payaco, Barbara Piesova i Kurtyzany z 25 Avenue.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Jazzowe nowości

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2021 23:55
Jazzowa podróż po świecie dźwięków. nowe płyty od Krystyny Stańko, Marka Kądzieli, Kuby Płużka.
rozwiń zwiń