X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Trwa XVI Ogólnopolski Integracyjny Festiwal Tańca i Piosenki

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2022 11:46
Lokomotywa się rozpędziła i ruszył XVI Ogólnopolski Integracyjny Festiwal Tańca i Piosenki! To wyjątkowe miejsce do czerpania radości ze swojej pasji łączonej ze sztuką. Jest to konkurs dla solistów i tancerzy. Podobnie jak w ubiegłych latach, patronat medialny nad tym wydarzeniem objęło Polskie Radio Dzieciom, które podczas weekendowych wydarzeń festiwalowych eekendowych świętować będzie swoje siódme urodziny. Zapraszamy!
XVI Ogólnopolski Integracyjny Festiwal Tańca i Piosenki
XVI Ogólnopolski Integracyjny Festiwal Tańca i PiosenkiFoto: mat. pras.

Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna podzielona jest na dwa etapy: eliminacje online (piosenka) oraz festiwal, który odbędzie się w sali teatralnej oraz hali widowiskowo-sportowej MOKSiR Chrzanów w dniach 1-3 kwietnia 2022 roku. Nie trać czasu zgłoś się! Pokaż nam swój talent! Więcej szczegółów w regulaminie. Patronat medialny Polskie Radio Dzieciom oraz Chrzanowska Telewizja Lokalna. 

XVI Ogólnopolski Integracyjny Festiwal Tańca i Piosenki XVI Ogólnopolski Integracyjny Festiwal Tańca i Piosenki

ROZKŁAD JAZDY:
1 kwietnia 2022
FESTIWAL PIOSENKI
sala teatralna MOKSiR Chrzanów, ul. Broniewskiego 4

2 kwietnia 2022
FESTIWAL ZESPOŁÓW TAŃCA NOWOCZESNEGO, WSPÓŁCZESNEGO I STREET–DANCE
hala widowiskowo–sportowa MOKSiR Chrzanów, ul. Kusocińskiego 2

3 kwietnia 2022
FESTIWAL FORMACJI TAŃCA TOWARZYSKIEGO I CHEERLEADERS
hala widowiskowo–sportowa MOKSiR Chrzanów, ul. Kusocińskiego 2

To już za nami:

25 stycznia – 15 marca 2022
ELIMINACJE ONLINE FESTIWALU PIOSENKI
25 stycznia – 11 marca 2022
ZGŁOSZENIA ONLINE FESTIWALU TAŃCA

Patronat medialny nad festiwalem objęło Polskie Radio Dzieciom. Dlatego podczas weekendowych wydarzeń festiwalowych na miejscu nie zabraknie dziennikarzy stacji. Artystyczne święto w Chrzanowie będzie dla PRD okazją do wspólnego świętowania 7. urodzin stacji.

1 i 2 kwietnia dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom wezmą udział w dwóch festiwalach artystycznych dla dzieci. 1 kwietnia będą na XVI Ogólnopolskim Integracyjnym Festiwalu Tańca i Piosenki "Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna", skąd Patryk Bartoszewski poprowadzi plenerowy "Popołudnik w Polskim Radiu Dzieciom" (godz. 15.00-17.00). W trakcie audycji rozmowy z uczestnikami festiwalu oraz zagadki urodzinowe. Także w sobotę 2 kwietnia o godz. 10:00 plenerowa audycja z Chrzanowa.

Świętuj z nami siódme urodziny Polskiego Radia Dzieciom

**

Przypominamy, że Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i dla rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach. Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Polskie Radio Dzieciom zaprasza również do korzystania z bogatej oferty podcastowej anteny, w której dostępne są cieszące się dużym zainteresowaniem propozycje dla najmłodszych: "Bajki opowiadane przez dzieci" oraz "Opowieści ludów świata", jak również podcasty podróżnicze czy poradnikowe dla rodziców w tym podcasty przygotowane przez Idę Nowakowską

W ofercie cyfrowego Polskiego Radia Dzieciom dostępne są także podcasty przygotowane z myślą o dzieciach. Wśród nich "Bajki opowiadana przez dzieci", "Bajania Kulfona i Moniki. Dla dzieci" oraz "Opowieści ludów świata". Zapraszamy na podcasty.polskieradio.pl.

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Zobacz także

Czytaj także

Siódme urodziny Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2022 15:02
1 kwietnia Polskie Radio Dzieciom skończyło siedem lat! Z tej okazji już od 30 marca dziennikarze stacji zaprosili na wyjątkowe audycje urodzinowe: "TOP Listę Przebojów Polskiego Radia Dzieciom", "Poranek w Polskim Radiu Dzieciom", pełne wspomnień "Dawno, dawno temu" oraz plenerowe wydanie m. in. "Popołudnika w Polskim Radiu Dzieciom". Na słuchaczy czekała moc niespodzianek i atrakcyjnych upominków.
rozwiń zwiń