Polskie Radio Dzieciom

Poranne spotkanie pod hasłem "Oczekiwanie"

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2022 12:36
Teraz czekamy na święta i wszystko co się z nimi wiąże, ale prawie codziennie na coś się czeka. Na koniec lekcji, albo początek wakacji. Czekamy na powrót mamy i taty z pracy, wizytę ulubionej cioci, wyjście do kina, spotkanie z przyjacielem, czekamy na śnieg, a potem na wiosnę. Ciekawe, czy lubicie czekać?
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Glow Image/East News

Czekamy na Wasze rozmowy na antenie podczas audycji (7.00-10.00). Telefon do studia Polskiego Radia Dzieciom 22 645 20 55. 

Posłuchaj
179:23 2022_12_16 07_00_01_RadioDzieciom_Poranek.mp3 Poranek w Polskim Radiu Dzieciom 16 grudnia godz. 07:00

Przypominamy, że w czasie audycji o 8.45 ogłosimy nazwę tajemniczej potrawy. 


Codziennie od poniedziałku do czwartku o 8.45 w radiowej kuchni przyrządzaliśmy tajemniczą potrawę tygodnia, dodając do niej kolejne składniki. Zadaniem słuchaczy było odgadnięcie jej nazwy. Odpowiedzi należało wpisać w komentarzu pod poniższym postem. Kolejna zabawa z drugą potrawą już w najbliższy poniedziałek o 8.45. 

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali!

Zobacz także
Czytaj także

Zakładanie własnego biznesu. Jak zostać biznesmenem?

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2022 09:17
Żeby założyć biznes, trzeba mieć dobry pomysł, odpowiednie ku temu podstawy, a także determinację i wytrwałość. Posiadanie własnej firmy to forma zarabiania pieniędzy. Czy będą to duże czy małe pieniądze zależy głównie od tego, jak bardzo firma będzie rozbudowana, a także od tego, jak bardzo będzie spełniała potrzeby innych. Niewątpliwie osoby, które mają własny biznes, same decydują o sobie i o wielu sprawach. Aby prowadzić własny biznes, należy naucz się podejmowania decyzji. Warto zająć się tym już dzisiaj. Każdego dnia stajemy przecież przed wieloma wyborami.
rozwiń zwiń