X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Z dziećmi na pustyni

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2016 13:30
Polskie Radio Dzieciom zaprasza na kolejną, egzotyczną wyprawę. Tym razem sprawdzimy, jak dzika jest Afryka!
Audio
  • 17.01.2016 Z dziećmi na pustyni (Dziecko w drodze/Polskie Radio Dzieciom)
Foto: pixabay.comdomena publiczna
Foto: pixabay.com/domena publiczna

Jest ponad 2,5 razy większy od Polski, ale jego zaludnienie to zaledwie 2,4 miliona mieszkańców, z których 90 % to chrześcijanie. To kraj Buszmenów, otwartych przestrzeni, dzikich zwierząt i zapierających dech w piersi krajobrazów.

To Namibia, położona w południowo – wschodniej Afryce, pomiędzy Oceanem Atlantyckim, a pustynią Kalahari, gdzie deszcz pada zaledwie kilka razy w roku, a pozostałe dni są słoneczne i gorące. To królestwo pustyni, ale znajdziemy tam też rozległe parki narodowe, plaże z rubinami, skaliste szczyty i płaskowyże, a nawet rzeki i bagna.

Wszystkich globtroterów i ciekawych świata, zapraszamy na wycieczkę z dziećmi do Namibii, gdzie wybrali się wraz z synami, Anna i Krzysztof Kobusowie, podróżnicy i autorzy książek. Teraz, oprowadzą nas po afrykańskich szlakach i opowiedzą jak wyglądała ich niezwykła wycieczka, do jednego z najpiękniejszych i najdzikszych krajów świata.

O audycji: "Dziecko w drodze" to barwny i bardzo praktyczny poradnik globtroterów, którzy podróżują z małym dzieckiem. Audycja składa się z trzech części. W pierwszej prowadzący opowiadają o miejscu, w którym byli i o przygodach, które im się przytrafiły. W drugiej, pojawia się gość - zazwyczaj jest to ekspert z danego kierunku lub kraju. Z trzeciej część audycji dowiecie się, jak i za ile można pojechać w dane miejsce, co koniecznie trzeba pokazać swoim Pociechom, co zjeść, jakie pamiątki kupić, i czego się wystrzegać. Zapraszają Magda i Sergiusz Pinkwartowie.

Zapraszamy na audycję "Dziecko w drodze" w niedzielę w godzinach 21:00 - 23:00, a szczególnie w niedzielę, 17 stycznia!

Zobacz także