X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Dziecko w drodze". Egipt

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2020 21:11
Egipt to jeden z najpopularniejszych turystycznych "rajów" dla rodzinnych podróży.  To nie tylko pustynie, wielbłądy, piramidy, grobowce faraonów i liczne świątynie; to także ciepłe morze i jedna z najpiękniejszych raf koralowych na świecie.
Deir el-Bahari, Egipt
Deir el-Bahari, EgiptFoto: pixabay.com

Posłuchaj

58:58 [DAB]Dzieciom (PCM) 25 lipiec 2020 21_00_59_DWD_.mp3 25.07.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Dziecko w drodze)

 

Audycję przygotowali Magda i Sergiusz Pinkwart, którzy opowiedzą o Egipcie z nieco innej  perspektywy -  Magda była tam dwa lata rezydentką, a Sergiusz pracował na wykopaliskach w Dolinie Królów.

Data emisji: 25.07.2020

Godzina emisji: 21:00

Audycja "Dziecko w drodze"  w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą sobotę o 21.00

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!

Zobacz także

Czytaj także

Jak się spakować na wakacje z dziećmi?

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2020 10:11
W jaki sposób pakować się na wakacje z dziećmi, co wziąć, co jest konieczne a co nie? Jak zadowolić wszystkich kiedy jednak liczba bagaży jest ograniczona?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wyprawa na Islandię

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2020 10:11
Rozmawiamy o podróżowaniu z dziećmi w czasach koronawirusa. Jakie są procedury, i jak wygląda to praktycznie. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

O jedzeniu w podroży

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2020 21:11
Omawiamy różne kraje pod względem tego co mogą tam ciekawego zjeść dzieciaki i podpowiadamy jak należy przygotować się do wyjazdu, żeby na miejscu nie okazało się, że dziecko z miejscowego jedzenia spróbuje tylko frytki..
rozwiń zwiń