Polskie Radio Dzieciom

Zimowa wycieczka wokół Zakopanego

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2021 10:00
W audycji "Dziecko w drodze" na antenie Polskiego Radia Dzieciom wyruszyliśmy na zimową wycieczkę w dolinki reglowe wokół Zakopanego. Zwiedziliśmy dolinę Strążyską, Kościeliską, i to jeszcze nie był kres naszej sobotnie wyprawy.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Z archiwum prywatnego Magdaleny i Sergiusza Pinkwartów

Zimową wycieczkę kontynuowaliśmy idąc na śladówkach z Jaszczurówki do Wywierzyska Olczyskiego i zahaczając jeszcze o Dolinę Białego, położonego kwadrans pieszej drogi od Krupówek.

Na wspólną, rodzinną podróż, zapraszają gospodarze audycji: Magdalena i Sergiusz Pinkwartowie.

Posłuchaj
59:52 2021_01_30 21_00_45_RadioDzieciom_Dziecko_w_drodze.mp3 Zimowa wycieczka wokół Zakopanego (Dziecko w drodze/Polskie Radio Dzieciom)_30.01.2021.

 

Audycja: Dziecko w drodze
Prowadzą: Magda i Sergiusz Pinkwart
Data emisji: 30.01.2021.

Audycja "Dziecko w drodze"  w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą sobotę o 21.00.

"Dziecko w drodze" - barwny i bardzo praktyczny poradnik globtroterów, którzy podróżują z małym dzieckiem. Audycja składa się z trzech części. W pierwszej prowadzący opowiadają o miejscu, w którym byli i o przygodach, które im się przytrafiły. W drugiej, pojawia się gość - zazwyczaj jest to ekspert z danego kierunku lub kraju. Z trzeciej część audycji dowiecie się, jak i za ile można pojechać w dane miejsce, co koniecznie trzeba pokazać swoim Pociechom, co zjeść, jakie pamiątki kupić, i czego się wystrzegać. Zapraszają Magda i Sergiusz Pinkwart.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Zobacz więcej na temat: podróże Dziecko w drodze
Zobacz także
Czytaj także

Pracująca mama w podróży

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2016 21:00
Zapraszamy na rozmowę z Magdaleną Kuszewską – dziennikarką, autorką przewodnika "Europa na zakupy" dla lubiących podróże i zakupy w jednym, prywatnie mamą małej Mai.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Polskie Radio Dzieciom: Podróż do Szwajcarii

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2020 22:00
W audycji "Dziecko z drodze" na antenie cyfrowego Polskiego Radia Dzieciom, zabraliśmy słuchaczy w radiową podróż do Szwajcarii. Czy rzeczywiście trzeba być milionerem aby pojechać rodzinnie do tego kraju?
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Dziecko w drodze". Antypody

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2021 10:00
W audycji "Dziecko w drodze" w Polskim Radiu Dzieciom, wyruszyliśmy na rajskie wyspy Polinezji Francuskiej. Magda i Sergiusz Pinkwartowie zaprosili do audycji Annę Kwiatkowską, dziennikarkę radiowej Trójki, która opowiedziała o swoich podróżach do raju.
rozwiń zwiń