X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

5 pomysłów na majówkę w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2021 21:11
To już druga z kolei "trudna" majówka, ale tym bardziej chce się wyskoczyć gdzieś, choć na jeden dzień. W pierwszomajowej audycji "Dziecko w drodze" Magda i Sergiusz Pinkwart proponują pięć pomysłów na majówkowy wyskok na południu, północy, wschodzie, zachodzie i w centrum Polski.
Kruszwica
KruszwicaFoto: Magda i Sergiusz Pinkwart

mat. ilustracyjne mat. ilustracyjne

Wielkopolski Park Etnograficzny Ostrów Lednicki Wielkopolski Park Etnograficzny Ostrów Lednicki
mat. ilustracyjne mat. ilustracyjne

Posłuchaj

59:24 Dzieci_AAC 2021_05_01-21-00-11_DWD_.mp3 01.05.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Dziecko w drodze)

Data emisji: 01.05.2020

Godzina emisji: 21:00

Audycja "Dziecko w drodze"  w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą sobotę o 21.00

"Dziecko w drodze" - barwny i bardzo praktyczny poradnik globtroterów, którzy podróżują z małym dzieckiem. Audycja składa się z trzech części. W pierwszej prowadzący opowiadają o miejscu, w którym byli i o przygodach, które im się przytrafiły. W drugiej, pojawia się gość - zazwyczaj jest to ekspert z danego kierunku lub kraju. Z trzeciej część audycji dowiecie się, jak i za ile można pojechać w dane miejsce, co koniecznie trzeba pokazać swoim Pociechom, co zjeść, jakie pamiątki kupić, i czego się wystrzegać. Zapraszają Magda i Sergiusz Pinkwart.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

ka

Zobacz więcej na temat: dziecko dzieci podróże
Zobacz także

Czytaj także

Chorwacja

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2021 21:11
Chorwacja to jeden z najbardziej lubianych wakacyjnych kierunków i najbliższe "ciepłe morze" dla Polaków. Co roku milion naszych rodaków wybiera się tam na wakacje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Z wizytą w Chester

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2021 21:11
Ta angielskie miasto jest równolatkiem rzymskiego Koloseum. Zostało założone w 71 r n.e. przez Rzymian jako DevaVictrix i było w tamtym czasie największym miastem i stolicą rzymskiej prowincji Brytania.
rozwiń zwiń