Polskie Radio Dzieciom

"Dziecko w drodze". Dania

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2020 21:11
W dzisiejszej audycji jedziemy do Danii - szlakiem Hansa Christiana Andersena. Odwiedzimy też Billund, a tam poszukamy małej syrenki z klocków Lego.
Nas brzegiem kanału w Kopenhadze, stolicy Danii
Nas brzegiem kanału w Kopenhadze, stolicy DaniiFoto: shutterstock.com

Posłuchaj

58:57 [DAB]Dzieciom (PCM) 24 październik 2020 21_01_01_DWD_.mp3 24.10.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Dziecko w drodze)

Data emisji: 24.10.2020

Godzina emisji: 21:00

Audycja "Dziecko w drodze"  w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą sobotę o 21.00

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!

Zobacz także
Czytaj także

"Dziecko w drodze". Kornwalia

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2020 21:11
Kornwalia - mityczna kraina Króla Artura, mroczne bagniska i strzeliste skały wystające z oceanu. Do tego kurorty z koloniami artystów i surferów i wyprawa na Mt. St. Michael (skojarzenie z normandzkim miastem jak najbardziej uprawnione).
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Dziecko w drodze". Podróż zamiast prezentu

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2020 21:11
Wszyscy lubimy dostawać prezenty. Ale rzeczy materialne mają to do siebie, że powszednieją, a z czasem stają się kłopotliwymi gratami, które przesuwamy z kąta w kąt.
rozwiń zwiń