Polskie Radio Dzieciom

Lanzarote

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2020 21:11
Lanzarote to wyspa należąca do archipelagu Wysp Kanaryjskich, leżących nieopodal wybrzeży Afryki na Oceanie Atlantyckim. Wspaniałe miejsce na spędzenie wakacji. 
Lanzarote
LanzaroteFoto: shutterstock.com

Naszym gościem jest Ewelina Cichoń, przewodniczka po Lanzarote w archipelagu Wysp Kanaryjskich, prowadząca stronę Polacy Na Lanzarote, gdzie pomaga polskim turystom na Wyspach Kanaryjskich. 

Opowiedziała nam o najpiękniejszych miejscach wyspy, codziennym życiu i wychowywaniu dziecka w hiszpańskiej szkole.

Posłuchaj
59:46 Dzieci_AAC 2020_11_21-21-00-17_DWD_.mp3 21.11.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Dziecko w drodze)

Data emisji: 21.11.2020

Godzina emisji: 21:00

Audycja "Dziecko w drodze"  w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą sobotę o 21.00

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także
Czytaj także

"Dziecko w drodze". Transylwania

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2020 21:11
Skoro mamy audycję w noc 31 października, to opowiemy o Transylwanii i naszej podróży w tym właśnie okresie do krainy Vlada Draculi, która okazała się zupełnie inna, niż sobie to naiwnie wyobrażaliśmy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Dziecko w drodze". Dania

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2020 21:11
W dzisiejszej audycji jedziemy do Danii - szlakiem Hansa Christiana Andersena. Odwiedzimy też Billund, a tam poszukamy małej syrenki z klocków Lego.
rozwiń zwiń