!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Święto uśmiechu

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2017 18:00
Można się śmiać cicho, głośno, sztucznie i zaraźliwie, ale czy można to robić zawodowo? W międzynarodowy Dzień Szczęścia gościliśmy w studiu Polskiego Radia Dzieciom - Piotra Bielskiego jogina śmiechu.
Audio
Święto uśmiechu
Foto: pixabay.com/marcellomigliosi1956
– Każdy dzień mógłby być dniem uśmiechu i dobrze by było, gdybyśmy pamiętali o tym zawsze, bo dzięki temu czynimy świat lepszym – tłumaczył jogin. - Ten rodzaj jogi, zapoczątkował pewien indyjski lekarz, którego celem było sprawić, abyśmy się więcej uśmiechali - dodał.
Jeśli chcecie dowiedzieć się tego, na czym polega ta relaksująca forma spędzania czasu i jak stać się bardziej wesoły - posłuchajcie koniecznie tej audycji!

Zapraszamy na "Popołudnik w PRD" w godzinach 15:00 - 17:00.

Prowadzi: Marcin Kusy.

Zobacz także