X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Rodzinne świętowanie Dnia Niepodległości

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2017 18:00
Święto Niepodległości to dzień w którym każdy Polak, może wyrazić swoje przywiązanie do ojczyzny. W Popołudniku podpowiadaliśmy, jak można to zrobić w najciekawszy sposób.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay.com/domena publiczna

Muzeum Historii Polski zaprasza jak co roku, aby spędzić ten dzień na rodzinnym Przystanku Niepodległość. – Jak podkreśliła Gabriela Sierocińska-Dec z Działu edukacyjnego Muzeum Historii Polski, chcieliśmy pokazać młodym ludziom to, co wydarzyło się rok przed odzyskaniem niepodległości. Przenieśliśmy się w tym celu do roku 1917, aby poznać ówczesnych bohaterów i organizacje jakie wtedy działały - tłumaczyła gość audycji.


Posłuchaj
18:07 [DAB]Dzieciom (PCM) 10 listopad 2017 15_37_14.mp3 Popołudnik w PRD cz.1

 

Tymczasem w Muzeum Powstania Warszawskiego odbyła się IX edycja koncertu niepodległościowego. W tym roku wydarzenie zostało poświęcone kobietom walczącym o niezawisłość Polski. Opowiedział o nim nasz gość: Jacek Górski, prezes Fundacji Dziedzictwa Rzeczypospolitej.


Posłuchaj
22:21 [DAB]Dzieciom (PCM) 10 listopad 2017 16_04_31.mp3 Popołudnik w PRD cz.2

 


Zapraszamy na "Popołudnik w PRD" od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 - 17:00

Zobacz także