X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jesienna Saga Jesionu

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2017 18:00
Tu lód styka się z ogniem, olbrzymy spotykają bohaterów, a w tle słychać szczęk krzyżującego się oręża. „Saga Jesionu” to opowieść o poszukiwaniu przyjaźni, przełamywaniu własnych słabości oraz odnajdywaniu własnego ja. W Popołudniku gościliśmy autorkę książki: Magdalenę Zawadzką-Sołtysek oraz Karolina Kępczyk, dyrektor Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie.
okładka książki
okładka książkiFoto: zdjęcie ilustracyjne

- Po przeczytaniu zachwyciłam się treścią, ponieważ sięgamy do trudnej i nieznanej kultury. Postanowiliśmy więc wydać tę książkę – powiedziała Karolina Kępczyk - dyrektor Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie. Magdalena Zawadzka-Sołtysek - autorka książki Saga Jesionu podkreśliła zaś, że ponieważ w szkołach dzieci niewiele wiedzą o skandynawskiej historii, ta książka może być ziarenkiem, które zacznie kiełkować w dziecięcych umysłach. Zapraszamy do posłuchania audycji z udziałem naszych gości oraz zwrócenia uwagi na tę publikację.


Posłuchaj
18:54 [DAB]Dzieciom (PCM) 8 grudzień 2017 16_09_32.mp3 Popołudnik cz.1

 


W studiu Polskiego Radia Dzieciom gościliśmy także panią Katarzynę Kiwior wraz z dziećmi: Marysią, Natalią i Wojtkiem należących do Galaktyki Talentów. Projekt ten skupia w sobie grono zdolnych dzieci, którzy tam rozwijają swoje umiejętności. Kto i jak może skorzystać z pomocy Galatyki i jakie są dotychczasowe sukcesy jej członków? Mówiliśmy o tym w Popołudniku:


Posłuchaj
20:05 [DAB]Dzieciom (PCM) 8 grudzień 2017 15_36_35.mp3 Popołudnik cz.2

 


Zapraszamy na "Popołudnik w Polskim Radiu Dzieciom" od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 - 17:00.

Zobacz także