X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Czas na morsowanie

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2018 18:00
Czy kąpiel w lodowatej wodzie jest niebezpieczna? Jak to jest być morsem i jak można nim zostać? W Popołudniku w Polskim Radiu Dzieciom mówiły o tym mamy-morsy i ich dzieci: Irena Nakonechniuk z Denisem oraz Kinga Kamińska-Gawrońska z Balbiną.
Audio
Morsy zimą często kapią się w przeręblach
Morsy zimą często kapią się w przeręblach Foto: Radziszewski.Marek //praca własna /CC BY 2.5, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=1246223

Jak przekonywała Irena Nakonechniuk kąpiel w lodowatej wodzie pomaga regenerować mięśnie, wpływa na urodę i dobre samopoczucie. – Liczy się dobra rozgrzewka oraz odwaga. W wodzie nie jest tak zimno jakby się mogło wydawać – zachęcała gość audycji.

- Kiedyś dużo chorowałem, ale mama powiedziała, że dzięki kąpieli w lodowatej wodzie mogę być zdrowszy i postanowiłem spróbować – powiedział Denis i podkreślił, że to fajna przygoda. Zgodziła się z tym stwierdzeniem Balbina, która kąpie się dla zdrowia i dobrej zabawy.


Zapraszamy na "Popołudnik w Polskim Radiu Dzieciom" od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 - 17:00.

Zobacz także