Polskie Radio Dzieciom

Cuda z niebieskiej szafy

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2020 10:05
Cuda z niebieskiej szafy - które mogą okazać się prawdziwym skarbem. Szkaplerz i zbroja - oryginalne propozycje letniego "stroju"… 
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: PAP ZDZISŁAW LENKIEWICZ

Jak i po co się je nosi? Podpowiada m.in ks. Zbyszek Sapiejewski


Posłuchaj
59:02 [DAB]Dzieciom (PCM) 19 lipiec 2020 08_59_58_NBS_.mp3 19.07.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Niebieska szkatułka, czyli niedzielny magazyn poświęcony)

 

Prowadzenie: Małgorzata Bartos-Witan

Data emisji: 19.07.2010

Godzina emisji: 9:00

Zapraszamy na audycję z cyklu Niebieska szkatułka, czyli niedzielny magazyn poświęcony w każdą niedzielę o godz. 9.00

-

Zapraszamy na wspólną wyprawę na poszukiwanie skarbu, ukrytego w pewnej szkatułce. Kluczem do niej jest słowo, które otworzy nam dostęp do różnych "niebieskich sekretów". Słuchajcie i bawcie się razem z nami, odkrywając przy tym najważniejsze tajniki naszej wiary. We wspólnocie siła, dołączcie więc do tego radosnego i ekspresyjnego grona, które szybko dojrzewa, pozostawiając wspaniałe owoce.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także
Czytaj także

Wyprawa otwartych oczu

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2020 10:05
Szukamy Bożych Skarbów po śladach: Anielskich z "Aniołem Stróżem", Mamusi z Nieba z "Małym Rycerzykiem Niepoklanej", wakacyjnych z Promyczkiem Dobra..
rozwiń zwiń
Czytaj także

Skarb rycerskiej odwagi

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2020 10:05
W niedzielę poprzedzającą rocznicę wielkiej zwycięskiej bitwy po Grunwaldem opowiemy o stawaniu do walki, i o zbroi która chroni rycerzy na polu bitwy. Nie tylko w bajkach lub prawdziwych historiach z przeszłości, ale tu i teraz.
rozwiń zwiń