X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Międzynarodowy konkurs Europejskiej Agencji Kosmicznej

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2022 21:50
CanSat to międzynarodowy konkurs Europejskiej Agencji Kosmicznej. Polega on na samodzielnym konstruowaniu symulatorów sond kosmicznych przez uczniów i uczennice oraz przeprowadzeniu za ich pomocą badań naukowych. Dzięki temu młodzież ma szansę zaangażować się w autorski projekt naukowy i inżynierski, już na etapie edukacji szkolnej.
Drużyna We CAN into space
Drużyna We CAN into space!Foto: Agnieszka Bochniak

Posłuchaj
16:18 2022_01_07 19_07_43_PR1_Jedynka_Dzieciom.mp3 CanSat to międzynarodowy konkurs Europejskiej Agencji Kosmicznej (Jedynka Dzieciom)

Drużyna We CAN into space! to sześcioro uczniów ze szkól w Łowiczu i Opocznie. Mają od 15 do 17 lat. Walczą o zakwalifikowanie się do etapu międzynarodowego

CanSat to międzynarodowy konkurs Europejskiej Agencji Kosmicznej CanSat to międzynarodowy konkurs Europejskiej Agencji Kosmicznej

We CAN into space! We CAN into space!

***

Tytuł audycji: Jedynka Dzieciom

Prowadziła: Agnieszka Kunikowska

Data emisji: 7.01.2022

Godzina emisji: 19.07

DS


Zobacz więcej na temat: dzieci Agnieszka Kunikowska
Zobacz także

Czytaj także

Tajniki sylwestrowej nocy

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2022 09:00
- Nie wszędzie w tym samym momencie mamy nowy rok, czyli zmianę daty z 31 grudnia na 1 stycznia - wyjaśnił gość audycji "Jedynka Dzieciom" geograf Robert Szewczyk. Zapraszamy do wysłuchania audycji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Karnawał w Polsce i na świecie

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2022 20:05
Już za chwile rozpocznie się karnawał. Co to za czas, jak wyglądały dawniej karnawały w Polsce, jak bawiono się na świecie? O tym mówiliśmy w "Jedynce Dzieciom". 
rozwiń zwiń