X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Majowa przyroda odkrywana przez dzieci

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2019 10:00
Odkrywanie tajemnic przyrody z udziałem dzieci to prawdziwa fajda. Dlatego do studia Polskiego Radia dzieciom zaprosiliśmy właśnie dzieci. Co ze świata przyrody przykuło ostatnio ich uwagę i jakimi doświadczeniami z królestwa roślin zechciały się z nami podzielić? Posłuchaj załączonej audycji.  
Audio
  • Jak dzieci widzą wiosenną przyrodę? (Bajkowy ogród/Polskie Radio Dzieciom)_11.05.19.
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Pixabay

Majowy świat przyrody przykuwa pięknymi barwami i zapachami. Obudzona, wiosenna roślinność wdzięczy się i zachęca aby ją powąchać i przyjrzeć się jej urodzie z bliska. Jak ten roślinny świat widzą dzieci? Tego próbował dowiedzieć się Pascal Kaczorowski w audycji „Bajkowy ogród”.

"Bajkowy ogród" w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę od 12.00 do 13.00.
Zaprasza Paskal Kaczorowski.

jo

Zobacz więcej na temat: przyroda rośliny
Zobacz także

Czytaj także

Cztery wyjątkowe nasionka i ich losy

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2019 13:31
Pierwszego kwietnia Polskie Radio Dzieciom obchodziło swoje 4 urodziny, w związku z tym w dzisiejszej audycji poznamy właśnie 4 wyjątkowe nasionka, które symbolizują co innego, które są tak nam bliskie a niektóre tak dalekie. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rośliny tropikalne

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2019 13:31
Wiosna to czas kiedy wszystko budzi się z zimowego snu. Wiosna to czas kiedy wszystko zaczyna mienić się tysiącami barw, zaczyna pachnieć i kołysać wiosennie nasze zmysły. A jednak od czasu do czasu zima przebudza się i ziewa chłodem, ziewa mrozem.. Dlatego dziś porozmawiamy o roślinach egzotycznych, o roślinach tropikalnych, takich, które często posiadamy we własnych mieszkaniach i domach.
rozwiń zwiń