X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Najlepiej spędzony czas z dziadkami

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2020 09:00
Matylda ma pięć i pół roku, na spacerach w lesie była dwa razy i zbierała tam grzyby. Marzy jej się park “z fantastycznymi rzeczami”. Jagna była kiedyś w hotelu, blisko którego były koniki i “różne inne zwierzaki”. A przytulas na dzień dobry może być dla dziadka fantastycznym prezentem w dniu jego święta.
Audio
  • Samodzielnie wykonany prezent dla babci i dziadka (Bajkowy ogród/Polskie Radio Dzieciom_18.01.2020.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

W dzisiejszej audycji młodzi goście - Matylda i Jagienka, opowiadają o swoich spotkaniach z przyrodą, o swoich dziadkach, babciach i zastanawiają się jakie prezenty możemy samodzielnie zrobić im z okazji ich święta.

Audycja: Bajkowy ogród 
Prowadzi: Pascal Kaczorowki
Gość: Mila i Jagienka
Data emisji: 18.01.2019
Audycja "Bajkowy ogród" w każdą sobotę w godz. 12.00 – 13.00

Polskie Radio Dzieciom jest cyfrową oraz internetową, całodobową stacją radiową dla dzieci i ich rodziców. 
Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe. Od godziny 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorami audycje poradnicze, audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych. Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.
Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!

Zobacz więcej na temat: dzieci edukacja przyrodnicza
Zobacz także

Czytaj także

Czas zaklęty w Ziemi

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2019 16:15
Czasem myślimy,że wspaniałe przygody spotkają nas gdzieś daleko, najlepiej na końcu świata. Ale czy wiemy, co się kryje pod naszymi stopami? Jakie skarby skrywa w sobie ziemia?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przyjrzyjmy się glebie z bliska

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2019 10:00
5 grudnia każdego roku obchodziliśmy światowy dzień gleby. Jest ona częścią skorupy ziemskiej, żywą jej strukturą. Powstaje na skutek różnych procesów, głównie wietrzenia skał, a w jej wierzchniej warstwie, zewnętrznej, istnieje bardzo bujne życie przyrodnicze
rozwiń zwiń