Polskie Radio Dzieciom

Wyprawa 65. Witaj wiosno!

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2019 18:31
Za nami radosne powitanie wiosny! Śpiewaliśmy piosenki, wysłuchaliśmy urodzinowej przemowy drużyny Dziecięcego Parku Narodowego Leśnej Strugi oraz odwiedziliśmy dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 20 w Poznaniu, by przeżyć  z nimi niezapomnianą przygodę. W dzikiej bazie "Dziupli Sowy" odbyło się między innymi przedstawienie oraz prezentacje lapbook-ów o Wielkopolskim Parku Narodowym i innych parkach narodowych.
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: Krystian Tyrański

Data emisji: 23.03.2019

Audycję prowadził Krystian Tyrański.

 "Mali strażnicy dzikiego królestwa" w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą sobotę o godz. 17.00.


Zobacz także
Czytaj także

Wyprawa 63. Przygody w dolinie Drawy

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2019 18:31
Razem z dziką drużyną Dziecięcego Parku Narodowego Leśnej Strugi uczyliśmy się geologii, a dokładnie -  poznawaliśmy świat polodowcowych głazów i dolin w Drawieńskim Parku Narodowym. Pani Ewa dała naszym małym bohaterom specjalne zadanie. Rozmawialiśmy też z leśniczym Marcinem o pracy w terenie i o spotkaniach z wilkami. Na koniec spotkaliśmy się z Bartkiem, który jest miłośnikiem zimorodków.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wyprawa 64. Dzikie Technologie

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2019 18:31
To była niezwykła wyprawa do Szkoły Podstawowej w Podmoklach Małych. Dzieci z klasy piątej, które biorą udział w projekcie Szkolne Safari, przygotowały niesamowite prezentacje o Wielkopolski Parku Narodowym i innych parkach parkach narodowych w Polsce, wykorzystując w tym celu nowe technologie. 
rozwiń zwiń