Polskie Radio Dzieciom

"Mali strażnicy dzikiego królestwa". Dzika ekspedycja do Słowińskiego Parku Narodowego

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2024 18:35
Rozpoczynamy naszą nową dziką przygodę z 23 polskimi Parkami Narodowymi. Podczas pierwszego spotkania przypominamy sobie, co działo się podczas ekspedycji w Słowińskim Parku Narodowym.
Dzika ekspedycja do Słowińskiego Parku Narodowego
Dzika ekspedycja do Słowińskiego Parku NarodowegoFoto: Polskie Radio

Jakie przyrodnicze ciekawostki zdradziła nam Maria Machura pracownik Słowińskiego Parku Narodowego? Czym są śluzowce, które tak zafascynowały podczas wyprawy naszych młodych odkrywców?

To tylko kilka z pytań, na które odpowiedzi pojawiły się w naszej audycji. Ponadto poznamy jedna z rodzin biorąca udział w naszej przygodzie oraz wsłuchamy się we fragment "Dziennika ekspedycyjnego" Franka - korespondenta PR Dzieciom na szlaku "Dzikiej odysei. Ekspedycji odkrywców 2024-2025".


Posłuchaj
58:47 Radio_Dzieciom 2024_02_24-17-00-09.mp3 Dzika ekspedycja do Słowińskiego Parku Narodowego (Polskie Radio Dzieciom / Mali strażnicy dzikiego królestwa)

Dzika ekspedycja do Słowińskiego Parku Narodowego Dzika ekspedycja do Słowińskiego Parku Narodowego

Nowa dzika przygoda z 23 polskimi Parkami Narodowym


Audycję przygotował i prowadził Krystian Tyrański.

Data emisji: 17.02.2024

Godzina emisji: 17:00

 "Mali strażnicy dzikiego królestwa" w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą sobotę o godz. 17.00.

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

Dzika Odyseja - Radiowa Ekspedycja Odkrywców. 23 PN w 23 miesiące?

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2023 22:47
Podczas pierwszego spotkania rozmawialiśmy o czekającej nas dzikiej przygodzie związanej polskimi Parkami Narodowymi. Zastanawialiśmy się nad tym, czy ekspedycja zwiedzenia 23 polskich Parków Narodowych w 23 miesiące jest możliwa oraz jak się do niej przygotować. Zapraszamy!
rozwiń zwiń