Polskie Radio Dzieciom

"Mali strażnicy dzikiego królestwa". Wyprawa 228. Z wizytą w Muzeum Ziemi

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2022 18:35
Muzeum Ziemi w Warszawie to miejsce, gdzie dzisiaj się wybierzemy, by zglebić tajemnice słonia leśnego i pradawnych lasów porastających Polskę.
Muzeum Ziemi w Warszawie
Muzeum Ziemi w WarszawieFoto: fb.com/muzeum.ziemi.pan

Dziś wizyta w Muzeum Ziemi to miejsce, które gromadzi i bada ślady historii Ziemi, roślin i zwierząt ją zamieszkujących liczące nawet miliony lat!

Posłuchaj
59:07 [DAB]Dzieciom (PCM) 17 wrzesień 2022 16_59_55_MSK17.mp3 17.09.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Mali strażnicy dzikiego królestwa)

Audycję przygotował i prowadził Krystian Tyrański.

Data emisji: 17.09.2022

Godzina emisji: 17:00

 "Mali strażnicy dzikiego królestwa" w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą sobotę o godz. 17.00.

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

"Mali strażnicy dzikiego królestwa". Wyprawa 226. To nie koń! To jest słoń!

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2022 18:35
W tym roku obchodzimy 60-lecie odnalezienia szczątków słonia leśnego w Warszawie, dlatego warto dowiedzieć się więcej o tym wyjątkowym zwierzaku i niecodziennym odkryciu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Mali strażnicy dzikiego królestwa". Wyprawa 227. Historia słonia leśnego i pradawnych lasów

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2022 23:57
Stolica naszego kraju jest wyjątkowa. Jako jedna z trzech stolic wszystkich państw na naszej planecie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie z parkiem narodowym. To oznacza, że Warszawa znajduje się tuż przy Szlaku Dzikiej Odysei wiodącym przez wszystkie dwadzieścia trzy polskie parki narodowe.
rozwiń zwiń