X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Poszukiwanie skarbów i skrytek

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2018 23:59
Podczas wakacji nie ma to jak poczuć się prawdziwym poszukiwaczem przygód. Jesienią, zimą i wiosną Kapitanka Kalinka odwiedza nowe miejsca, porty i wyspy. Są to najczęściej tereny rzadko odwiedzane przez turystów. Co tam znajduje?
Audio

- Przy użyciu kompasu, telefonu i Internetu poszukuję miejsc ciekawych w których miejscowi poukrywali skrytki zawierające książkę do wpisu swojej wizyty. Takie skrytki zawsze są w miejscach wyjątkowych i trudnych do znalezienia dla postronnych ludzi – powiedziała Kapitanka Kalinka. Opisują one nieznane wydarzenia, nieznane wątki historii ludzi, miejsc i krajów. Skrytki te nie zawierają wartościowych skarbów takich jak pieniądze, ale opowiadają historię i legendy, które mają ogromną wartość - dodała reporterka Polskiego Radia Dzieciom na morzu.

Data emisji: 01.08.18

Więcej w załączonej audycji.

Kapitanka Kalinka na morzu Polskim Radiu Dzieciom w każda środę wakacji o 16.45. w audycji "Popołudnik" w Polskim Radiu Dzieciom.

jo

Zobacz więcej na temat: czas wolny podróże
Zobacz także

Czytaj także

Podróż w poszukiwaniu starych statków

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2018 08:00
Pewnego wiosennego dnia, Leszek i Miś Michaś postanowili wyruszyć w rejs. Chcieli poznać najpiękniejsze miasta portowe naszego kontynentu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Podziemny świat w tunelach

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2018 13:00
Niektóre zwierzęta kopią tajne, podziemne przejścia zwane tunelami. Dzięki nim mogą przemieszczać się niepostrzeżenie pod parkami, polami i podwórkami, a człowiek chodząc po ziemi nawet nie czuje, że pod nim przechadzać się może kret, mysz, a nawet szczur.
rozwiń zwiń