Polskie Radio Dzieciom

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Koncerty, koncerty

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2021 23:55
Na życzenie słuchaczy, zapraszam na muzyczne podróżowanie po koncertowych salach, klubach, stadionach i salach świata. Lindemann zatem zagra z Rosji, Richard Marx z Nowego Jorku, Marc Almond z Katedry z Leicester, Pet Shop Boys z Rio a Mariah Carey z Tokio.
Okładka albumu Discovery: Live in Rio 1994 Pet Shop Boys
Okładka albumu "Discovery: Live in Rio 1994" Pet Shop BoysFoto: archiwum autora audycyji

Posłuchaj

122:17 Dzieci_AAC 2021_07_14-23-00-27.mp3 14.07.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego)

Data emisji: 14.07.2021

Godz. emisji: 23.00

Premierowa audycja z cyklu Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego w każdą środę o godz. 23.00.

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz także
Czytaj także

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Krisu Bańka

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2021 23:55
W Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom pojawi się debiutant Krisu Bańka. Dowiemy się m.in co to znaczy, że otworzył się jak kobieta, jakie są granice między intymnością a szczerością, o rozliczeniu się z przeszłością, co warto zostawić po sobie. Opowie też o Muzyce dla Szczęścia- akcji humanitarnej w Kenii
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Michał Szczerbiec i Daga Gregorowicz

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2021 23:55
W Plenerowym Studiu PRD pojawił się z pandemiczną płytą Michał Szczerbiec a także Daga Gregorowicz z zespołu Dagadana, która opowie o pieśniach życzeniowych, jaka jest ich historia, czego dotyczyły i po co je przypominają. Jak radzi sobie w pandemii oraz za czym najbardziej tęskni.
rozwiń zwiń