X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Dzieciństwo Karola Wojtyły

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2020 19:01
W poniedziałek 18 maja obchodziliśmy setną rocznicę urodzin Jana Pawła II. W audycji "Łowcy dziecięcych przygód" rozmawiamy o tym, jak wyglądało dzieciństwo Karola Wojtyły i jaka była jego droga do urzędu papieskiego. 
Audio
Powrót po zakończonej uroczystości. Widoczni m.in. metropolita krakowski ks. arcybiskup Karol Wojtyła (na pierwszym planie), metropolita poznański ks. arcybiskup Antoni Baraniak (1. z lewej na drugim planie, trzyma w ręku kwiaty), obok idzie ks. kard. Stefan Wyszyński, za nim na prawo widoczny jego sekretarz ks. infułat Władysław Padacz
Powrót po zakończonej uroczystości. Widoczni m.in. metropolita krakowski ks. arcybiskup Karol Wojtyła (na pierwszym planie), metropolita poznański ks. arcybiskup Antoni Baraniak (1. z lewej na drugim planie, trzyma w ręku kwiaty), obok idzie ks. kard. Stefan Wyszyński, za nim na prawo widoczny jego sekretarz ks. infułat Władysław PadaczFoto: NAC

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Paweł Zuchniewicz, dziennikarz i autor książek o Janie Pawle II.

Audycję przygotowała Magdalena Glapińska

Data emisji: 24.05.2020

Godzina emisji: 10:00

Na audycję Łowcy Dziecięcych Przygód - zapraszamy w każdą niedzielę o godzinie 16.00.

Audycja prowadzona przez dzieci, które omawiają ważne sprawy dla młodych słuchaczy. W audycji usłyszycie także informacje ze świata kultury i nauki, a także zwierzenia i porady motywacyjne.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz więcej na temat: edukacja dzieci gry planszowe
Zobacz także

Czytaj także

Przeczytajmy coś ciekawego!

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2020 12:21
Mimo ładnej pogody powinniśmy pozostać w domu. To jest świetny czas na czytanie, ale nie tylko odrabianie zaległości, ale poznawanie zupełne nowych książkowych lądów. To jest możliwe także za pośrednictwem internetu. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kino w domowym zaciszu

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2020 19:01
Gdy spędzamy w domu tak dużo czasu, warto obejrzeć mądry i ciekawy film. Gdzie szukać wartościowych filmów, seriali czy produkcji dokumnetalnych podpowiedzą oczywiście Łowcy dziecięcych przygód!
rozwiń zwiń