X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Zobacz animację: jak narysować choinkę?

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2020 17:00
Trójkąt, dwa kolejne nieco większe, na samym dole jeden najmniejszy, kilka gwiazdek i choinka gotowa! Stworek Potworek zaprosił do swojej rysunkowej pracowni w której krok, po kroku wytłumaczył jak prostymi kształtami narysować drzewko świąteczne uwielbiane przez wszystkie dzieci. 

Posłuchaj
02:43 stworek 09.12.mp3 Jak narysować choinkę? Posłuchaj jak zrobił to nasz radiowy mistrz rysunku Stworek Potworek.

W tym wydaniu audycji Stworek Potworek nauczył was drodzy słuchacze-rysowacze jak narysować piękną, ozdobioną gwiazdkami choinkę. Wystarczy tylko kilka ruchów kredką po kartce papieru. Jak to zrobić? Tylko popatrzcie!

Audycja: Stworek Potworek
Prowadzi: Wojciech Słupiński
Data emisji: 9.12.2020
Godzina: 11.45.

"Stworek Potworek" to cykliczna audycja edukacyjna emitowana w każdą środę około 11.45 w Polskim Radiu Dzieciom. Można jej słuchać w ramach "Co w smoku piszczy".

**

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców.
Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.
Od godziny 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.


jo


Zobacz także

Czytaj także

Jak narysować piłkę nożną? [Zobacz video]

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2020 21:37
Stworek Potworek zaprasza wszystkie dzieci do swojej rysunkowej pracowni. W dzisiejsze audycji, Stworek Potworek pokazał Wam, drodzy słuchacze-rysowacze, jak za pomocą kółka, pięciokąta, a także a także kresek, narysować piłkę do gry w football. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Znaczek pocztowy - lekcja rysunku [Zobacz video]

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2020 14:08
Stworek Potworek zaprasza wszystkie dzieci do swojej rysunkowej pracowni. W dzisiejszej audycji Stworek Potworek pokaże Wam drodzy słuchacze-rysowacze, jak przy pomocy prostokąta, ząbków, cyferek i literek oraz wiśniowego drzewa, narysować znaczek pocztowy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

ANIMACJA - JAK NARYSOWAĆ HEŁM WIKINGÓW

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2020 20:20
W dzisiejszej audycji, której autorem jest Stworek Potworek, nasz radiowy mistrz rysunku powiedział Wam drodzy słuchacze-rysowacze jak za pomocą półkola, prostokąta, czubka oraz rogów narysować bojowy hełm wikingów. 
rozwiń zwiń