X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak narysować bombkę? [Zobacz animację]

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2020 16:53
Nasz radiowy artysta, Stworek Potworek nauczył dzieci jak przy użyciu prostych kształtów narysować bombkę. Wystarczy kółko, kawałek grzebienia, nitka, bałwanek i gotowe! Do dzieła!

Bombkę choinkową zaczynamy tworzyć rysując na kartce kółko. Następnie u góry kółka rysujemy coś co kształtem przypomina grzebień. Tak według Stworka Potworka wygląda to miejsce do którego możemy przymocować nitkę. Co rysujemy potem? Jak zrobił to Stworek Potworek? Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Posłuchaj
02:31 16.12. Stworek.mp3 Jak Stworek narysował bombkę choinkową? 

Audycja: Stworek Potworek
Prowadzi: Wojciech Słupiński
Data emisji: 16.12.2020
Godzina: 11.45.

"Stworek Potworek" to cykliczna audycja edukacyjna emitowana w każdą środę około 11.45 w Polskim Radiu Dzieciom. Można jej słuchać w ramach "Co w smoku piszczy".

**

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców.
Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.
Od godziny 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.


jo

Zobacz więcej na temat: grafika zdolności
Zobacz także

Czytaj także

Animacja - jak narysować kociołek

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2020 12:15
Jak to zwykł mawiać radiowy mistrz rysunku Stworek Potworek, wszystko da się przenieść na kartkę w formie rysunku lub malunku. Dlatego podczas ostatniej wizyty w swojej rysunkowej pracowni pokazał i opowiedział dzieciom jak prostymi figurami narysować kociołek w którym można przygotować magiczny napój.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Animacja: Jak narysować kawałek ciasta

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2020 15:00
W audycji Polskiego Radia Dzieciom, Stworek Potworek nauczył najmłodszych słuchaczy jak prostymi kształtami narysować smakowity kawałek ciasta. Jak to zrobił?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zobacz animację: jak narysować choinkę?

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2020 17:00
Trójkąt, dwa kolejne nieco większe, na samym dole jeden najmniejszy, kilka gwiazdek i choinka gotowa! Stworek Potworek zaprosił do swojej rysunkowej pracowni w której krok, po kroku wytłumaczył jak prostymi kształtami narysować drzewko świąteczne uwielbiane przez wszystkie dzieci. 
rozwiń zwiń