X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Świąteczny koncert kolęd "Nad Betlejem jasna gwiazda"! [OGLĄDAJ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2022 09:09
Polskie Radio Dzieciom i Radiowe Centrum Kultury Ludowej zapraszają na wyjątkowy koncert kolęd, który odbył się w czwartek 6 stycznia o godz. 13.00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Wystąpili Kaja i Janusz Prusinowscy z Przyjaciółmi. 
Koncert Nad Betlejem jasna gwiazda odbędzie się 6 stycznia o godz. 13.00
Koncert "Nad Betlejem jasna gwiazda" odbędzie się 6 stycznia o godz. 13.00Foto: Polskie Radio

Im w koło ciemniej i chłodniej, tym bardziej przydają się jasne światła w drodze. Dla nas takim punktem jest Gwiazda Betlejemska. O niej i o wędrówce Trzech Króli będzie kolędowanie 6 stycznia 2022 roku "Nad Betlejem jasna gwiazda".

Polskie Radio Dzieciom i Radiowe Centrum Kultury Ludowej do specjalnego, zimowego koncertu z serii Źródełko zaprosiło wspaniałych gości: Marię Siwiec z Gałek Rusinowskich, która zaśpiewa taneczne pastorałki z Radomszczyzny, Rodzinę Burdalskich, która wzbogaciła koncert instrumentalnie, wesołościowo i zaśpiewa piękne kolędy z Suwalskiego. Wraz z nimi przenieśliśmy się w świat starodawnych obyczajów, gdy świętowano w skupieniu i bawiono się do utraty tchu.

Piękne kolędy naszych Mistrzyń zaprosiły do karnawałowego tańca! Wraz z Olgą Stopińską wspominaliśmy panią Zofię Warych z Myszyńca na Kurpiach, śpiewając kolędy i pastorałki, jakie zostawiła.  Przypomniane zostały ulubione utwory  z północy, południa, wchodu i zachodu Polski.

A towarzyszyła temu gromada dzieci, które zdobywają pierwsze, kolędnicze doświadczenia wraz z Kompanią Janusza Prusinowskiego Piotrem Piszczatowskim, Michałem Żakiem, Szczepanem Pospieszalskim.

>>>OGLĄDAJ NA ŻYWO!<<<

Występują:

Kaja i Janusz Prusinowscy

Kompania Janusza Prusinowskiego

Maria Siwiec

Olga Stopińska

Rodzina Burdalskich

Transmisja koncertu na antenie Polskiego Radia Dzieciom, streaming na FB stacji i FB Radiowego Centrum Kultury Ludowej oraz na portalu polskieradio.pl.

---> SŁUCHAJ POLSKIEGO RADIA DZIECIOM <---

* * * 

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Zobacz także

Czytaj także

Sylwestrowe gry i zabawy

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2021 07:15
Już za chwilę koniec roku. Pora więc zacząć przygotowania do sylwestrowych zabaw. W co się bawić, co tańczyć na tegorocznych zabawach sylwestrowych i karnawałowych oraz skąd wziął się zwyczaj balów sylwestrowych i jak takie zabawy wyglądały dawniej? O tym w dzisiejszej audycji
rozwiń zwiń