Polskie Radio Dzieciom

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Bartek "Borówka" Borowicz

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2023 23:30
Bartek "Borówka" Borowicz pracował jako dziennikarz w wielu redakcjach. Rzucił to wszystko, bo zaczął organizować koncerty. Ale nie wielkie a’la Opener, lecz te małe, kameralne - dla 30, może 100 osób. Przez 15 lat jego firma Borówka Music zorganizowała ponad 4000 takich koncertów na terenie Polski i 20 innych krajów - od Mołdawii po Islandię. On lubi małe, bo małe jest piękne..
Koncert CeZik dzieciom zorganizowany przez Bartka Borówkę Borowicza
Koncert "CeZik dzieciom" zorganizowany przez Bartka "Borówkę" BorowiczaFoto: fb.com/borowkamusic

Bartek "Borówka" Borowicz nie dość, że robi małe koncerty, to robi je też w małych miejscowościach – ba! Nawet wioskach! Koncerty w nietypowych miejscach: mieszkaniach (tych przygotował ponad 300!), więzieniach, szpitalach czy na dachach budynków to jego domena. Jest w tym wszystkim pewna pasja i oryginalność.

Z Bartkiem rozmawiamy o życiu w trasie koncertowej, organizowaniu małych koncertów, o zabieraniu dzieci w trasę, a także o tym, czy syn Bartka jest już małym organizatorem koncertów.

Posłuchaj
59:51 [DAB]Dzieciom (PCM) 10 marzec 2023 22_00_18_JMR.mp3 (Polskie Radio Dzieciom / Jestem muzykiem. Jestem rodzicem)

Zapraszamy w piątek 10 marca o godz. 22.00 

Audycję prowadzi: Damian Sikorski

Data emisji: 10.03.2023

Godzina emisji: 22.00 - 23.00

Premierowa audycja z cyklu Audycja "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem"  w każdy piątek o godz. 22.00. 

Audycja w ramach cyklu "Muzyka dla rodzica".

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Magdalena Chruścińska-Chryczyk i Marcin Chryczyk

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2023 23:55
Gośćmi audycji są Magdalena Chruścińska-Chryczyk i Marcin Chryczyk, którzy między dzieckiem i dwoma kotami znajdują czas, żeby pisać muzykę.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Korneliusz Flisiak

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2023 23:30
Gościem audycji był Korneliusz Flisiak - producent muzyczny, tata. Uczył się w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, produkuje i nagrywa dla wielu artystów.
rozwiń zwiń