X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Muzyczny świat Alicji

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2021 19:00
Alicja pochodzi z muzykalnej rodziny i niewątpliwie sama posiada talent muzyczny. Choć ma dopiero 6 lat już potrafi zagrać przeróżne utwory na pianinie oraz ubłagała rodziców aby kupli jej ukulele. Uczy się na nim grać za pomocą aplikacji zainstalowanej na tablecie. Ale na tym nie koniec. Dom Ali jest rozmuzykowany. 
Ala - gość Myszki Feli w audycji Myszka Fela Reporterka
Ala - gość Myszki Feli w audycji "Myszka Fela Reporterka"Foto: Z archiwum prywatnego Ewy Gorzelak

Razem z siostrą, Ala nieustannie wymyśla i tworzy przeróżne instrumenty. A to z kieliszków wypełnionych wodą, a to z pudełeczka po serku, lub plastikowych rurek. Myszce Feli Reporterce Polskiego Radia Dzieciom opowiedziała co ją motywuje do gry na pianinie, jak to jest uczyć się grać ze słuchu, skąd nazwa ukulele oraz jak zrobić własne instrumenty.


Posłuchaj
59:07 2021_02_23 10_59_56_RadioDzieciom_Myszka_Fela_Reporterka.mp3 Myszka Fela Reporterka 23 lutego godz. 11:00

 

Audycja: Myszka Fela Reporterka 
Prowadzi: Ewa Gorzelak
Data audycji: 23.02.2021.
Godzina: 11.00

Myszka Fela Reporterka w każdy wtorek na antenie Polskiego Radia Dzieciom od 11.00 do 12.00.

O audycji: Poznajcie Myszkę Felę. Może i jest mała, ale wszędzie jej pełno. Odkąd pierwszy raz zetknęła się z radiem, marzyła że kiedyś też zostanie reporterką! I wiecie co? Marzenia się spełniają!!! Fela jest gotowa do wielu poświęceń, aby poznać dziecięcy świat, dziecięce pasje i zainteresowania. Niejednokrotnie wpada przez to w tarapaty. Ale wychodząc z założenia, że nic w życiu nie dzieje się przypadkiem, każda nawet najdziwniejsza przygoda naprowadza ją na trop dziecka mogącego poszerzyć jej i słuchaczy wiedzę o przeróżnych dziecięcych hobby!

Zanurzcie się w ten świat razem z Felą Reporterką - może przy okazji sami odkryjecie własne marzenia…

**
Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

jo

Zobacz więcej na temat: mysz DAB+ pianino
Zobacz także

Czytaj także

Co powiedziała tajemnicza myszka, która ukrywała się w studiu Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2020 22:28
Od kilku miesięcy dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom słyszeli, że w ich studiu mieszka jakaś tajemnicza myszka. Nie widzieli jej ani razu, ale byli przekonani, że ona tam na pewno jest. Raz skrywała się gdzieś niedaleko okna, innym razem zdradziła swoją obecność tupotem cichych łapek, słyszanych gdzieś w okolicy ściany dzielącej studio emisyjne od pokoju wydawców. Słyszeli ją wszyscy prowadzący audycje, ale nikt nie zdołał jej zobaczyć. Gdzie ona się podziewała?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Myszka Fela w pracowni ceramicznej

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2020 11:00
Kosma ma 10 lat i poza tym że gra czasem w piłkarskim klubie, gra w tenisa i jeździ na deskorolce, i lepi z gliny. A zdarzyło się, że myszka Fela wlazła w tę glinę łapkami, bo kryształ teleportacji przeniósł ją ostatnio właśnie do pracowni ceramicznej. I kogo tam spotkała?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Myszka Fela Reporterka poznaje harfistkę

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2021 20:25
Myszka Fela znalazła ni to linkę ni to żyłkę. Szukając jej właściciela kamień teleportacji doprowadził ją do młodej harfistki. Natalka ma 9 lat, od 3 lat uczy się grać na harfie. Chodzi do szkoły muzycznej. Koncertuje z zespołem Wiktorska Harp Open, ma na koncie wiele nagród i dyplomów.
rozwiń zwiń