Polskie Radio Dzieciom

TOP Lista Przebojów Polskiego Radia Dzieciom w wakacyjnej odsłonie Gwiazdozbioru - część pierwsza

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2023 15:00
W audycji Gwiazdozbiór na antenie Polskiego Radia Dzieciom wysłuchaliśmy się w utwory, które zajęły pierwszych piętnaście miejsc w tegorocznej TOP Liście Przebojów Polskiego Radia Dzieciom. Czym różni się ona od Listy Przebojów Polskiego Radia Dzieciom? 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Just dance

TOP Lista Przebojów to zestawienie najbardziej lubianych utworów przez naszych słuchaczy - tych, które zdobyły najwiecej głosów przez ostatni rok - od pierwszego do pierwszego kwietnia. W PRD te podsumowania odbywają się w urodziny radia. 

Do Top Listy Przebojów Polskiego Radia Dzieciom trafili m.in. Patrycja Lipińska, Ola Tracz, Ala Tracz, Krakowski Chór Dziecięcy, TSO, Szymon Tokarski i Aleksander Szwarnowiecki. Tych i innych ulubionych wykonawców możecie posłuchać w załączonym zapisie audycji Gwiazdozbiór na antenie Polskiego Radia Dzieciom. Zapraszamy!

Posłuchaj
59:28 2023_07_23 15_00_13_RadioDzieciom_Gwiazdozbior.mp3 Gwiazdozbiór 23 lipca godz. 15:00

Audycja: Gwiazdozbiór 

Prowadzi: Marta Powałowska

Data emisji: 23.07.2023

Godzina emisji: 15:00

KLIKNIJ I SŁUCHAJ POLSKIEGO RADIA DZIECIOM

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje kilkadziesiąt premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom zaprasza również do korzystania z bogatej oferty podcastowej anteny, w której dostępne są cieszące się dużym zainteresowaniem propozycje dla najmłodszych: "Bajki opowiadane przez dzieci" oraz "Opowieści ludów świata", jak również podcasty podróżnicze czy poradnikowe dla rodziców.

W ofercie cyfrowego Polskiego Radia Dzieciom dostępne są także podcasty przygotowane z myślą o dzieciach. Wśród nich "Bajki opowiadana przez dzieci", "Bajania Kulfona i Moniki. Dla dzieci" oraz "Opowieści ludów świata". Zapraszamy na podcasty.polskieradio.pl.

Wszystkie podcasty Polskiego Radia Dzieciom są dostępne na stronie podcasty.polskieradio.pl

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

Kinowe podsumowanie roku szkolnego 2022/2023

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2023 15:00
Czas na kinowe podsumowanie roku szkolnego 2022/23. W Gwiazdozbiorze na antenie Polskiego Radia Dzieciom słuchamy zwiastunów i przypomnimy sobie wytypowane przez Was filmy, które trafiły na listy Waszych ulubionych. Poniżej znajdziecie filmy, które najbardziej przypadły Wam do gustu. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Fasolki mają 40 lat! Relacja z jubileuszowego koncertu zespołu 

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2023 16:00
Dziecięcy zespół Fasolki powstał w 1983 roku, a w tym roku  obchodzi czterdziestolecie. 26 i 27 maja odbyły się jubileuszowe koncerty jednoczące zarówno fanów, jak i członków zespołu. W kulminacyjnych momentach na scenie było około stu osób, a w  projekcie Fasolki przez cały czas jego trwania wzięło udział ponad tysiąc dzieci.   
rozwiń zwiń
Czytaj także

TOP Lista Przebojów Polskiego Radia Dzieciom w wakacyjnej odsłonie Gwiazdozbioru - część druga 

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2023 15:00
W ubiegłym tygodniu w audycji Gwiazdozbiór na antenie Polskiego Radia Dzieciom wsłuchiwaliśmy się w piosenki, które trafiły do tegorocznej TOP Listy Przebojów Polskiego Radia Dzieciom, czyli zestawienia najbardziej lubianych przez słuchaczy utworów, które zdobyły najwięcej głosów przez ostatni rok - licząc od kwietnia. W tej odsłonie Gwiazdozbioru kontynuujemy wędrówkę przez Wasze ulubione piosenki. 
rozwiń zwiń