X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Programów Katolickich

Wielkanocna Brama Wolności

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2018 09:00
Święta Wielkanocne to czas nadziei, wychodzenia z mroku, lęku i obaw. W radosny poranek Wielkanocny znów zabrzmiała radosna nowina, że Chrystus pokonał śmierć. W Familijnej Jedynce zapraszamy do spojrzenia na Zmartwychwstanie w różnych perspektywach. 
Widok na Jerozolimę
Widok na JerozolimęFoto: Polskie Radio

Podążając śladami świadków pustego grobu: ewangelicznych niewiast i Apostołów, ale także nam współczesnych - Jana Pawła II, kardynała Stefana Wyszyńskiego, ojca Pio, Don DolindoRuotolo można dojść do wniosku, że zmartwychwstanie mozna rozpatrywać w wielu kontekstach.

- CUD dziejący się w ukryciu  osobistej drogi wiary. zapraszamy do posłuchania świadectwa osoby uwolnionej z nałogu oraz na rozmowę z autorką książki „Cuda dzieją się po cichu”.


Posłuchaj
04:09 01.04. CZUPRYN .mp3 Anita Czupryn

 

- ORĘDZIE do którego głoszenia jako pierwsze posłane były kobiety. O ich roli w Kościele i  tzw. „geniuszu kobiety” pisał Jan Paweł II, ale na długo przed nim określenia tego użył neapolitański kapłan Don DolindoRuotolo - o czym opowiedziała autorka książek mu poświęconych - Joanna Bątkiewicz-Brożek.


Posłuchaj
09:20 01.04.WIELKANOC 2018 BĄTKIEWCZ-BROŻEK.mp3 Joanna Bątkiewicz-Brożek

- WYDARZENIE, które żyje w doświadczeniu wspólnoty Kościoła, ale swoje odzwierciedlenie znajduje także w historii Narodu. W swoim nauczaniu wątek Zmartwychwstania Narodu wielokrotnie podejmował Prymas Tysiąclecia Kardynał Stefan Wyszyński. W oczekiwaniu na ogłoszenie go błogosławionym, w roku Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości - rozmawiali o tym prof. Jan Żaryn i Anna Rastawicka.


Posłuchaj
09:50 01.04. RASTAWICKA.mp3 Anna Rastawicka

 

- DAR, który zobowiązuje do odpowiedzialności za stworzone i powierzone człowiekowi przez Boga życie. O czym w odniesieniu do nauczania Jana Pawła II opowiedziała

Posłuchaj
13:31 01.04. WIELAKNOC 2018 - PÓŁTAWSKA.mp3 dr Wanda Półtawska

- OTWARTE NIEBO, które nosimy w sobie – o czym przypomniał ks. Robert Skrzypczak.


Posłuchaj
09:30 01.04. WIELKANOC 2018 - SKRZYPCZAK.mp3 ks. Robert Skrzypczak

 


Posłuchaj
04:44 Świadectwo EWY.mp3

Posłuchaj
04:14 Świadectwo ZBYSZKA.mp3 Świadectwo ZBYSZKA

  

 

Na audycję „Familijna Jedynka" w Pierwszym Programie Polskiego Radia zapraszają: Małgorzata Bartas-Witan i Krzysztof Ołdakowski SJ.


Tytuł audycji: „Familijna Jedynka"

Prowadzili: Małgorzata Bartas-Witan i Krzysztof Ołdakowski SJ

Data emisji: 1.04.2018 r.

Godzina emisji: 06.00

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak