X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Historia

Bądź jak Chris Niedenthal

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2011 08:00
Portal polskieradio.pl zaprasza do udziału w konkursie na fotografie ze stanu wojennego.
Audio
  • Weź udział w konkursie fotograficznym - zdjęcia ze stanu wojennego

Opancerzony SKOT, żołnierze z długą  bronią w mroźny dzień przed warszawskim kinem Moskwa z tytułem wyświetlanego filmu "Czas apokalipsy" - to dziś już kultowe zdjęcia, które obiegło cały świat w pierwszych dniach stanu wojennego.

Zrobił je Chris Niedenthal, światowej klasy fotograf.

Niemal identyczne zdjęcie wykonał Ireneusz Piotrowski, warszawiak, fotograf-amator. Negatyw schował tak dobrze, że odnalazł go po … 25 latach.

Obaj panowie zgodzili się zasiąść w jury konkursu portalu polskieradio.pl  na najciekawsze zdjęcie wykonane w stanie wojennym.

Na Państwa zdjęcia lub na zdjęcia kogoś z Państwa bliskich czy znajomych czekamy do 12 grudnia. Można je przesłać mejlem na adres historia@polskieradio.pl albo pocztą na adres Portal polskieradio.pl, 00-977 Warszawa, Al. Niepodległości 77/85.

Najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone książką Chrisa Niedenthala "Zawód: fotograf" z autografem Autora. Fotografie opublikujemy w specjalnym serwisie stanwojenny.polskieradio.pl, który nasz portal przygotowuje na 30. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. Docelowo znajdą się w kolekcji stałej Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku.

W serwisie tym znajdą też Państwo opowieść o tym, w jakich okolicznościach zrobione zostały zdjęcia Chrisa Niedenthala i Ireneusza Piotrowskiego. Przed naszymi kamerami obaj fotografowie porównywali szczegóły swoich prac i wspominali dzień 13 grudnia 1981 roku.

Zapraszamy!
Redakcja portalu polskieradio.pl

 

>>>Regulamin konkursu>>>Stan wojenny na zdjęciach

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak