X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Zdzisław Krasnodębski wiceprzewodniczącym komisji przemysłu i energii PE

10.07.2019 16:32
Profesor Zdzisław Krasnodębski został wybrany na pierwszego wiceprzewodniczącego komisji przemysłu i energii Parlamentu Europejskiego - informuje z Brukseli Beata Płomecka, korespondentka Polskiego Radia.
Prof. Zdzisław Krasnodębski
Prof. Zdzisław KrasnodębskiPAP/Jakub Kaczmarczyk

Na to stanowisko wysunęła go grupa konserwatystów, do której należą europosłowie Prawa i Sprawiedliwości, a dziś w głosowaniu uzyskał poparcie deputowanych zasiadający w komisji.

Oznacza to, że zostały dotrzymane wcześniejsze ustalenia między grupami dotyczące podziału stanowisk zgodnie z metodą D’Hondta. 

Prof. Zdzisław Krasnodębski został wybrany przez aklamację.

IAR/dad

Witold Waszczykowski wiceprzewodniczącym komisji spraw zagranicznych PE

10.07.2019 15:45
Witold Waszczykowski został wybrany na pierwszego wiceprzewodniczącego komisji spraw zagranicznych Parlamentu Europejskiego - informuje Beata Płomecka.

PE: Róża Thun wiceprzewodniczącą komisji rynku wewnętrznego

10.07.2019 16:18
Róża Thun została wybrana na trzecią wiceprzewodniczącą komisji rynku wewnętrznego i ochrony konsumentów w Parlamencie Europejskim.