X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Zbigniew Rau rozmawiał z szefową koreańskiego MSZ m.in. o sytuacji na Półwyspie Koreańskim

20.10.2020 12:55
Relacje polsko-koreańskie, współpraca na forum organizacji międzynarodowych oraz sytuacja na Półwyspie Koreańskim - były tematami telefonicznej rozmowy szefa polskiej dyplomacji Zbigniewa Raua z minister spraw zagranicznych Korei Południowej Kang Kyung-wha - przekazało we wtorek MSZ.
Zbigniew Rau
Zbigniew RauFot. Gabriel Piętka / MSZ

Resort dyplomacji poinformował na Twitterze, że Rau i Kang Kyung-wha rozmawiali we wtorek telefonicznie.

- Rozmowa dotyczyła relacji dwustronnych oraz możliwości współpracy na forum organizacji międzynarodowych. Omówiono ponadto sytuację na Półwyspie Koreańskim - przekazało MSZ.


IAR/PAP/dad

Estonia: 5. szczyt Inicjatywy Trójmorza z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy

19.10.2020 15:04
Prezydent Andrzej Duda bierze w poniedziałek udział w 5. szczycie Inicjatywy Trójmorza w stolicy Estonii, Tallinie. Z powodu pandemii koronawirusa spotkanie odbywa się częściowo w formie zdalnej.

Trójmorze odpowiedzią na kryzys. Andrzej Duda: znaczenie tej inicjatywy rośnie

20.10.2020 08:30
- Region Trójmorza może odegrać znaczną rolę w przezwyciężaniu kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa – ocenił prezydent Andrzej Duda. Dodał, że w Unii Europejskiej znaczenie polityczne i gospodarcze tej inicjatywy wciąż rośnie.