X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Historia "Prymitywu" T.Love

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2011 07:00
Zapraszamy na opowieść o jednej z ulubionych płyt Muńka Staszczyka, przedstawioną przez Annę Gacek i Tomasza Żądę w audycji „Historia Pewnej Płyty”.
Muniek Staszczyk w teledysku do piosenki Bóg
Muniek Staszczyk w teledysku do piosenki "Bóg"

- Zawsze postrzegałem nas jako zespół, który ma w dorobku sporo fajnych piosenek i żadnego dobrego albumu. Teraz mogę śmiało powiedzieć, że "Prymityw", "Pocisk miłości" i "King" to świetne płyty od początku do końca – mówił przed tygodniem w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" lider T.Love.

Ostatnią z tych płyt redaktorzy "Historii Pewnej Płyty" omówili w jednym z wcześniejszych odcinków audycji. Teraz zapraszamy na opowieść o płycie "Prymityw". Album ukazał się w 1994 roku i był pierwszym studyjnym krążkiem nagranym po odejściu z grupy gitarzysty Jana Benedka, autora wcześniejszych hitów zespołu jak "Warszawa" czy "Dzikość serca". Grupa pomimo utraty głównego kompozytora nie zatraciła umiejętności pisania melodyjnych przebojów. Tuż przed wydaniem "Prymitywu" potwierdził to podbijający listy przebojów utrzymany w tonacji reggae singiel "I Love You". Wkrótce swoją formę grupa udowodniła całym albumem dziś pamiętanym z takich kompozycji jak "Potrzebuje wczoraj", "Bóg" czy "To nie jest miłość".

O płycie, która w 1994 roku zdobyła status złotej, muzycy T.Love opowiedzą w Trójce w niedzielę, 9 października, o godz. 9.

Czytaj także

Muniek na pożegnanie lata (wywiad)

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2011 07:00
Z okazji ostatniego koncertu tegorocznego "Lata z Radiem" w Koninie przypominamy wywiad z główną gwiazdą sobotniej imprezy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Królewska płyta T.Love

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2011 07:00
- Facet przyniósł kasę w walizce. To był taki poczciwy Ślązak. Chciał nas wydać - posłuchaj historii płyty "King".
rozwiń zwiń

Czytaj także

T. Love: "Polskie Mięso" sfilmowane

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2011 07:00
Warszawscy rock'n'rollowcy udostępnili teledysk do singla zapowiadającego box zawierający pełną dyskografię zespołu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muniek Staszczyk: T.Love nagrał trzy dobre płyty

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2011 16:00
Tak karierę zespołu podsumował w Trójce jego lider. Wkrótce ukaże się "T.Lovestory", czyli boks zawierający całą dyskografię legendarnej grupy, a także nagrania wcześniej niepublikowane.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muniek oświadcza: nie udzielałem wsparcia PiS

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2011 21:21
Lider zespołu T.Love oświadczył, że nie udziela i nigdy nie udzielał wsparcia PiS ani kandydatowi tej partii Markowi Cackowskiemu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lider T.Love Muniek Staszczyk zaskarży PiS

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2011 20:34
Artysta będzie domagał się poszanowania swoich praw na drodze sądowej, w związku z wykorzystaniem przez PiS w kampanii utworu "Warszawa".
rozwiń zwiń