X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Feel:nie wierzyłem, że będę zajmował się muzyką

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2012 14:00
Dziś Piotr Kupicha ma na koncie trzy bestsellerowe albumy, a wkrótce, z Marcinem Kindlem, będzie reprezentował Polskę na Festiwalu Piosenki Bałtyckiej w Karlshamn
Audio
  • Piotr Kupicha i Marcin Kindla w "Muzycznej Jedynce"
Piotr Kupicha
Piotr KupichaFoto: www.feel.net.pl

Ten duet większość Polaków poznała podczas ostatniego Festiwalu w Opolu. Ale Panowie pracują ze sobą od blisko dwóch lat.

Piotr
Piotr Kupicha, Maria Szabłowska i Marcin Kindla w studiu Jedynki

Ich pierwszym wspólnym dziełem była piosenka do serialu Telewizji Polskiej "Rodzinka.pl". Potem Marcin Kindla stał się współkompozytorem i współproducentem piosenki "Cały ten świat", czyli singla promującego trzeci album Feel. Panowie zdecydowali się kontynuować współpracę poza zespołem, czego efektem stały się przeboje "Jeszcze się spotkamy” oraz "Nie trać wiary”, nagrane na debiutancką płytę Kindli. Te hity zabrzmią także za kilka dni w szwedzkim Karlshamn, gdzie wcześniej sukcesy odnosili m.in. Małgorzata Ostrowska, Robert Gawliński, Justyna Steczkowska, czy Varius Manx. Co ciekawe, w jury konkursu zasiądzie między innymi... Maria Szabłowska, która rozmawiała z artystami w "Muzycznej Jedynce".

Zachęcamy do wysłuchania całego wywiadu, w którym Piotr Kupicha zdradza między innymi, jak niecodzienną dyscypliną zajmowałby się, gdyby nie został muzykiem.

Czytaj także

Kim jest Polak, którego wybrała Beyonce?

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2012 20:00
- Od mamy nauczyłem się dystansu do popularności - mówi w Jedynce Radzimir Dębski, syn Krzesimira oraz Anny Jurksztowicz. Ceniony kompozytor muzyki filmowej wygrał właśnie konkursu na remiks utworu “End of Time” królowej czarnego popu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Marcin Kindla & Piotr Kupicha "Jeszcze się spotkamy"

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2012 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w "Sygnałach dnia" o 8:12, "Czterech porach roku" ok. godz. 11:20, "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14:15 i "Popołudniu z Jedynką" o 17:05.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Fałszywi polscy mnisi podbijają parkiety!

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2012 17:00
Zespół Mistic - polska odpowiedź na niemieckich Gregorian - postanowił przebić swoich mistrzów w dziedzinie zaskakujących stylistycznych mieszanek. Tym razem zmiksował tradycyjny śpiew chorałowy z klubowymi przebojami.
rozwiń zwiń