X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Sound Edit Festival - w hołdzie producentom

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2010 17:42
W ramach festiwalu w łódzkim Klubie Wytwórnia wystąpi supergrupa Tackhead. Organizatorzy festiwalu byli gośćmi "Jak Maken zasiał".
Audio

W piątek 10 września rusza w Łodzi trzedniowy Sound Edit Festival - impreza poświęcona producentom muzycznym. Na jej program złożą się warsztaty i koncerty, między innymi supergrupy Tackhead. O idei i programie imprezy opowiadali u Makena jej pomysłodawcy - Marcin Tercjak i Maciej Werk.

Wydaje nam się, że w Europie nie ma drugiego podobnego festiwalu - podkreślają goście Czwórki. - Każdy, kto się choć trochę interesuje muzyką, wie, że wkład producenta muzycznego w proces powstawania płyty jest bardzo istotny. Uznaliśmy, że warto ten wkład i samych producentów nieco wyeksponować - tłumaczy Marcin Tercjak.

Sound Edit Festival to jednak nie tylko hołd złożony producentom, ale również "normalna" impreza koncertowa. 10 września w ramach festiwalu odbędzie się wydarzenie wyjątkowe - pierwszy w Polsce koncert zespołu Tackhead, złożonego z wybitnych producentów i muzyków sesyjnych. Na scenie w Klubie Wytwórnia w składzie grupy pojawią się m. in.: Bernard Fowler - wokalista towarzyszący podczas tournee grupie Rolling Stones; gitarzysta Skip McDonald (Little Axe), Doug Wimbish  (m. in. Living Color), perkusista Keith LeBlanc oraz legendarny producent Adrian Sherwood.

Nie mniej istotna od występów gwiazd jest warsztatowa część festiwalu. Swoje umiejętności zaprezentują i w szczegóły swego warsztatu wtajemniczą między innymi Gordon Raphael (producent pierwszej płyty The Strokes), Mad Professor (zaprezentuje techniki dubu) i Chris Nagle (realizator dźwięku na płytach m. in. Joy Division i New Order).


ŁSz

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Europa Łódź POLSKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czwórka na 10. Ostróda Reggae Festival

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2010 19:41
14 sierpnia 27 Pablo i Junior Stress poprowadzili "Dancehall Masakrę" z plenerowego studia Czwórki na Ostróda Reggae Festival.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marcin Bors – producent czynny 18h

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2010 14:35
Jeden z najbardziej wziętych producentów muzycznych sprawi, iż Artur Rojek zaśpiewa jak nigdy dotąd.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Vavamuffin – "Bez piątala bal"

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2010 12:10
Utwór promuje nową płytę Vavamuffin - "Mo' better rootz".
rozwiń zwiń