X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Cool Kids Of Death wystąpią na Męskim Graniu

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2011 22:03
Jeden z najważniejszych polskich zespołów ostatniej dekady wystąpi 23 lipca w Warszawie. Przygotowuje też płytę, która ukaże się we wrześniu.
Audio
  • Męskie Granie - Kuba Wandachowicz (Cool Kids Of Death) w Myśliwieckiej 3/5/7

W audycji "Myśliwiiecka 3/5/7" poznaliśmy zwycięzców drugiego etapu konkursu Męskie Granie. 23 lipca w Warszawie wystąpią Cool Kids Of Death, autorzy czterech płyt, w tym jednego z najgłośniejszych debiutów w historii polskiego rocka.

Prowadzący "MYśliwiecką 3/5/7" rozmawiał telefonicznie z basistą i autorem tekstów Kubą Wandachowiczem. Muzyk zdradził, że piąty album Kulek ukaże się we wrześniu. Singlem promującym wydawnictwo będzie prawdopodobnie utwór "Plan ewakuacji".

Przypomnijmy, że na otwarciu cyklu koncertów Męskie Granie, 16 lipca w Żywcu, zagra ogłaszany wcześniej raper L.U.C. Jeszcze przez 4 tygodnie będzie trwało głosowanie (na profilu Facebookowym Męskiego Grania), w którym spośród zostaną wybrani artyści, którzy zagrają w kolejnych miastach. Do obsadzenia pozostały: Kraków, Lublin, Gdańsk, Wrocław, Poznań.  Głównymi gwiazdami koncertów "Męskie Granie" są w tym roku: Pogodno, Tomasz Stańko, Leszek Możdżer, Kim Nowak, Nergal, Andrzej Smolik, DJ Eprom i kurator projektu, Wojciech Waglewski.

Czytaj także

Kolejne "Męskie Granie" będzie jeszcze lepsze

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2011 11:31
Wojciech Waglewski, lider Voo Voo i dyrektor artystyczny "platynowej" trasy "Męskie Granie 2010", specjalnie dla polskieradio.pl podsumował to wielkie muzyczne przedsięwzięcie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Fryderyki 2011: radiowe Męskie Granie najlepszą płytą alternatywną roku!

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2011 23:40
Na wczorajszej gali tryumfowali także Acid Drinkers (4 Fryderyki) oraz Monika Brodka (3 statuetki).
rozwiń zwiń