X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Ruszyła sprzedaż biletów na festiwal w Opolu. Chętni czekali nawet 12 godzin

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2013 12:19
Melomani spodziewają się, że 50. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu będzie wyjątkowym wydarzeniem. Największym zainteresowaniem cieszy się koncert "SuperJedynek".
Audio
  • Duże zainteresowanie biletami na "SuperJedynki" (IAR)
  • Zastępca dyrektora Narodowego Centrum Polskiej Piosenki, Agnieszka Jurowicz: 1500 biletów na najbardziej oblegany dzień w Opolu (IAR)
Ruszyła sprzedaż biletów na festiwal w Opolu. Chętni czekali nawet 12 godzin
Foto: Szymon Żywicki/Wikimedia Commons/CC

W poniedziałek ruszyła sprzedaż biletów na 50. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki. Niektórzy melomani stali w kolejce po bilety nawet 12 godzin. Mówią, że było warto czekać dla emocji, oczekiwanych na jubileuszowym festiwalu. Publiczność nie nastawia się na występy konkretnych gwiazd, ale na całe koncerty.

Osoby, które kupiły bilety są jednak nieco zawiedzione, że najlepsze miejsca zarezerwowane są przez telewizję, a duża część pierwszego sektora została zabudowana scenografią.

Jak co roku, część miejsc na widowni została wyłączona ze sprzedaży z powodu transmisji telewizyjnej i konieczności ustawienia dodatkowego sprzętu. Zastępca dyrektora Narodowego Centrum Polskiej Piosenki, Agnieszka Jurowicz, powiedziała, że do sprzedaży przeznaczono około 1500 biletów na koncert „SuperJedynek”, z czego około 350 zostanie sprzedanych przez Internet. Agnieszka Jurowicz przyznała, że część miejsc wyłączono ze względu na powiększenie sceny, budowę podjazdów kamerowych i wysięgników kamer. Pewną liczbę miejsc zarezerwowano też dla gości oficjalnych
Sprzedaż biletów jest prowadzona zarówno w kasie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki, jak i na stronie internetowej KupBilet.pl. W każdym przypadku na pierwszy i trzeci dzień festiwalu jedna osoba może kupić maksymalnie 6 biletów, na najbardziej oblegany drugi dzień festiwalu z koncertem SuperJedynek i Kabaretonem - maksymalnie 4. Wprowadzając ograniczenia w sprzedaży, chcemy zmniejszyć ryzyko, że bilety będą sprzedawane po znacznie zawyżonych cenach - wyjaśnia Jurowicz. Najtańsze wejściówki kosztują 60 złotych.
50. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki potrwa od 14 do 16 czerwca. W Opolu nie zabraknie także wielu imprez towarzyszących.

Zobacz galerię: dzień na zdjęciach >>>

IAR, bk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Polskie Radio na 50. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2013 17:00
W dniach 14-16 czerwca odbędzie się 50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Polskie Radio mocno zaangażuje się w jego organizację, by uczcić jubileusz imprezy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wyszkoni: nie wyobrażam sobie Opola bez siebie

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2013 21:10
Piosenkarka jest bardzo emocjonalnie związana z Festiwalem Polskiej Piosenki w Opolu. Od dziecka marzyła, żeby w Opolu wystąpić. I żałuje, że nie będzie mogła tam wystąpić razem z Markiem Jackowskim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Irena Santor: do Opola miałam lecieć wojskowym samolotem

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2013 18:30
Wokół Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w ciągu ostatnich 50 lat narosło wiele mitów. Jeden z nich mówi, że Irena Santor nie chciała wystąpić na pierwszym opolskim festiwalu w 1963 roku, bo organizatorzy nie byli w stanie załatwić dla niej... helikoptera.
rozwiń zwiń