X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Bartek Deryło – Trójkowy debiutant w studiu im. A. Osieckiej [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2021 21:50
Bartek Deryło, wyróżniony przez Trójkę na festiwalu w Opolu, zaprezentował swoje umiejętności w radiowym studiu im. Agnieszki Osieckiej. Wszystko to dwa dni po premierze debiutanckiej płyty "Latawce". 

Koncert w Trójce | Bartek Deryło / Polskie Radio

Bartek Deryło to jeden z najciekawszych głosów młodego pokolenia. Wokalista, autor tekstów, kompozytor i multiinstrumentalista. Ukończył studia I stopnia na Uniwersytecie Zielonogórskim na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie wokalnej. Jego warsztat wokalny oraz umiejętności kompozytorskie, zostały docenione nie tylko przez słuchaczy, ale także przez wielu polskich artystów.


Posłuchaj
51:11 2021_11_21 19_06_02_Koncert_w_Trojce.mp3 Bartek Deryło w Trójkce (Koncert w Trójce)

 

W 2019 roku Deryło dotarł do półfinału X edycji programu "The Voice Of Poland". Podbił wtedy serca publiczności i trenerów – na tyle, że Tomson i Baron zaprosili go do udziału w koncercie promującym najnowszą płytę Afromental, a Kamil Bednarek nagrał z nim utwór "Kompas", który trafił na debiutancki album Bartka. Płyta "Latawce", wydana pod patronatem Trójki, ukazał się 19 listopada.

Album Bartka Deryły pod patronatem Trójki
Bartek Deryło_Latawce OKŁADKA.jpg
Album Bartka Deryły pod patronatem Trójki

Tuż po premierze albumu Bartek zawitał do trójkowego studia im. Agnieszki Osieckiej. W programie koncertu nie zabrakło znanych już piosenek, takich jak wspomniany "Kompas", "Lód" oraz "Burza". Za tę ostatnią Program 3 Polskiego Radia przyznał wokaliście nagrodę specjalną w konkursie Debiutów na tegorocznym festiwalu w Opolu.

– Czuję się bardzo wyróżniony i czuję dumę, że to właśnie mnie przypada ta nagroda – mówił Bartek w Opolu. – Emocje zawsze są moim priorytetem i tak naprawdę to od nich wszystko się zaczyna: to, że występuję na scenie, piszę i komponuję. Wszystko kręci się wokół emocji i muzyki, która jest dla mnie gigantyczną wartością – dodał artysta.

Jego "Latawce" to wspaniała opowieść o wielu balansujących emocjach: napisana, skomponowana i zaśpiewana przez bardzo wrażliwego młodego człowieka, muzyka, autora tekstów i wokalistę. Album zawiera 11 utworów, których myślą przewodnią było dotarcie do beztroskich, dziecięcych emocji, jak i przeżywanych po raz pierwszy zauroczeń i zawodów miłosnych artysty. Zarówno warstwa tekstowa, jak i muzyczna, jest próbą ocalenia wspomnień zapisanych poprzez oczy małego Bartka.

kc/zch

Zobacz więcej na temat: Trójka koncert Bartek Deryło
Czytaj także

Nagroda Trójki dla najciekawszego debiutanta przyznana! Rozmowa z Bartkiem Deryło

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2021 16:00
Bartek Deryło, wokalista, autor tekstów, kompozytor i multiinstrumentalista zdobył nagrodę radiowej Trójki, przyznaną najbardziej obiecującemu debiutantowi 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Artysta zaśpiewał tam swój autorski utwór, zatytułowany "Burza". – Festiwal w Opolu od dziecka kreował w moim życiu wizję, do której chciałem dążyć – powiedział laureat w rozmowie z Trójkową reporterką Moniką Suszek.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Lubię w muzyce grę kontrastów". Bartek Deryło i premiera singla "Spójrz"

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2021 12:55
Zaledwie trzy tygodnie temu dzięki utworowi "Burza" zdobył nagrodę radiowej Trójki, przyznaną najbardziej obiecującemu debiutantowi 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Teraz powraca z kolejnym singlem zatytułowanym "Spójrz", który miał swoją premierę w piątkowej odsłonie audycji "Pora na Trójkę". – To radosny, dość szybki numer. Lubię w muzyce grę kontrastów. Zestawienie takiej linii melodycznej i tekstu opowiadającego o miłości wydało mi się kuszące – mówi Bartek Deryło.
rozwiń zwiń