X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Młody Bob Marley zagra na Piaskach

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2012 11:11
Już po raz 12. nad zalewem Piaski Szczygliczka, nieopodal Ostrowa Wielkopolskiego odbędzie się festiwal nazywany "najbardziej rodzinnym festiwalem reggae w Polsce". O jego atrakcjach opowiadał organizator, Jarek Wardawy.
Audio

Reggae na Piaskach , to jedna z najpopularniejszych w Polsce imprez plenerowych promujących dokonania kultury reggae. W tym roku festiwal odbędzie się w dniach 14-15 lipca . Jego główną gwiazdą będzie jamajski wokalista Jah Mason , który wystąpi z zespołem House of Riddim. - To zawodnik z bardzo dobrej ligi, bardzo stylowy nawiązujący do najlepszych tradycji roots reggae - opowiadał w Czwórce Jarek Wardzawy.

Dla wielu pozytywnym zaskoczeniem może być występ indonezyjsko – niemieckiego artysty, Sebastiana Sturma , który zdaniem organizatorów, w niedalekiej przyszłości będzie jednym z najpopularniejszych wykonawców reggae w Europie.

- Wygląda i śpiewa jak młody Bob Marley, on za rok będzie się cieszył sławą Gentlemana – zachwycał się gość DJ Makena. Trzecią zagraniczną gwiazdą festiwalu będzie Maikal X , Holender, który w swoim kraju zalicza się do ścisłej czołówki wykonawców z pogranicza reggae/dancehall/hip hop-u.

Reprezentacja polskiej sceny reggae zaproszena na festiwal, to mieszanka doświadczenia z młodością. - Młodość reprezentuje zespół Jahoo. Oni będą otwierać festiwal w sobotę 14 lipca, grają skoczne reggae. Gwiazdą polską będzie zespół Habakuk, który przyjedzie do nas już po raz trzeci. Festiwal zamknie dubowy zespół Zebra – opowiadał Wardawy.

Więcej na temat festiwalu i konkursu młodych talentów imienia Ryszarda Sarbaka dowiesz się słuchając nagrania audycji.

 bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Raggafaya: w telewizji dawali nam nowe ciuchy, ale zostaliśmy w swoich

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2012 11:29
Koszaliński zespół, to kolejny przedstawiciel sceny reggae’owej, który przebił się ze swym przekazem w telewizyjnym talent show. O swym sukcesie w programie "Must Be The Music" i najnowszej płycie muzycy opowiedzieli w audycji "DJ Pasmo".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marika: musiałam sobie zadać pytanie, czy to koniec...

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2012 12:14
Wyposażona w swoją muzyczną armię, królowa polskiego dancehallu, szykuje się do jesiennej inwazji. O szczegółach krążka zatytułowanego "Momenty" artystka opowiedziała DJ-owi Makenowi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wielkie święto muzyki reggae na płockiej plaży

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2012 08:24
Światowe gwiazdy muzyki reggae, najlepsi wykonawcy z Polski - w Płocku rozpoczyna się jeden z najważniejszych festiwali w Polsce - Reggaeland. Impreza odbędzie się już po raz siódmy, a jej główną ideą jest popularyzacja muzyki reggae i jej odmian.
rozwiń zwiń