X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Vienio: jestem rycerzem hip-hopu

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2010 18:20
Muzyk znany z kolektywu Molesta Ewenement właśnie wydał solowy album zatytułowany "Etos".
Audio

– Tytuł "Etos" kojarzy mi się z rycerstwem. To zbiór pozytywnych cech, które charakteryzują rycerza w srebrnej zbroi – wyjaśnia Vienio. – Być może ja sam jestem takim rycerzem hip-hopu – dodaje. W czwórkowym "Magazynie" muzyk opowiadał o pracy nad debiutancką solową płytą i ubolewał nad ponurym klimatem współczesnych zamkniętych osiedli.

– Bardzo lubię pracować w zespole i musiałem dojrzeć do wydania solowej płyty – przyznaje Vienio. – Zrobiłem wszystko sam. Wszystkie aranżacje, wszystkie bity na ten album są moim dziełem. Zaprosiłem znakomitych gości i jestem z tej płyty bardzo zadowolony – nie kryje satysfakcji muzyk.

Płytę promuje singiel "Nowe bloki". – Ludzie mają dziś więcej możliwości komunikowania się, ale przez to oddalają się od siebie. Widać to na zamkniętych osiedlach z dozorcami, gdzie nie można swobodnie wejść czy usiąść na ławce. Mieszkańcy nie mówią sobie dzień dobry, nie ma wspólnego klimatu – ubolewa muzyk. – Żyjemy jak brojlery w klatkach, jedna nad drugą – puentuje.

Justyna Dżbik nie omieszkała skonfrontować swojego gościa z wypowiedziami innych muzyków na jego temat. Laurki wystawili Vieniowi Pelson i Pablopavo. Polały się łzy wzruszenia…

Posłuchaj fragmentów audycji i zobacz Vienia w studiu Czwórki.

ŁSz

 

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Justyna Dżbik

Czytaj także

Fajerwerki, cuda wianki...

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2010 13:08
Tak w skrócie Budyń reklamował w Czwórce nowy koncertowy program grupy Pogodono, która po raz kolejny przetasowała swój skład.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pokojowy rap

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2010 16:40
AbradAb uważa, że "walka na rymy" przyczynia się do rozwoju polskiego hip-hopu. Ważne jednak, by muzycy nie siali nienawiści.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Coolio na koncertach w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2010 16:14
Trasę poleca Czwórka. Słuchaj nas i zdobądź wejściówki na koncerty.
rozwiń zwiń