X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Opener 2008: Czas wzrastania

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2011 12:19
Dwie nowe sceny, 72 hektary terenu i 20 kilometrów ogrodzenia, tak od strony technicznej prezentowała się rozbudowana 7. edycja gdyńskiego festiwalu.
Audio

Od kilku tygodni w trójkowej audycji "Radiowy Dom Kultury" prezentowana jest Kronika z okazji 10. edycji Heineken Open’er Festival. Historia imprezy emitowana jest przez kolejne tygodnie, po godz. 13. W każdym programie do wygrania będą karnety na tegorocznego Openera.

Ci, którzy do Babich Dołów, wybrali się w roku 2008 mogli być usatysfakcjonowani występem najbardziej nieprzewidywalnej artystki na festiwalu, czyli pogody. W przeciwieństwie do deszczowego, utopionego w błocie Openera z 2007 roku, tym razem przez trzy festiwalowe dni świeciło piękne słońce.

Nowinką 7. edycji festiwalu było pojawienie się na olbrzymim terenie lotniska dwóch nowych scen: Alter Space – przeznaczonej na dźwięki awangardowe oraz World Stage – na której swoje miejsce znaleźli artyści grający wszelkie odmiany muzyki folkowej.

­

Wśród najbardziej pamiętnych momentów imprezy sprzed trzech lat jej uczestnicy na gorąco wymieniali koncerty Jaya – Z, Sex Pistols, Gentlemana oraz The Raconterus. Imprezę w wielkim stylu zwieńczyli The Chemical Brothers.

- Zaczynali gdy było ciemno, kończyli gdy już się rozjaśniało – to był wyczerpujący i wspaniały koncert. Gdy tuż po jego zakończeniu spojrzałem na moje brudne buty, pomyślałem sobie, że muszę tu być w tym samym miejscu za rok – wspominał jeden z uczestników 7. edycji Openera.

Aby wysłuchać Kroniki Openera 2008 wystarczy kliknąć w ikonę dźwięku w boksie "Posłuchaj".

Zobacz więcej na temat: boks
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kronika Openera w Radiowym Domu Kultury: skromne początki

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2011 09:00
W sobotniej audycji w Trójce omawiane są kolejne edycje gdyńskiego festiwalu. Mikołaj Ziółkowski i świadkowie koncertów sprzed niemal dekady przypomnieli już dwie pierwsze edycje imprezy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Opener 2005: niezapomniany koncert White Stripes

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2011 12:17
W Radiowej Kronice Openera Mikołaj Ziółkowski i festiwalowicze przypomnieli edycję z 2005 roku, na której pojawiło się jeszcze więcej zagranicznych gwiazd.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Opener 2006 i 2007: dwie skrajności

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2011 13:45
5 lat temu Opener wylądował wreszcie na lotnisku w Babich Dołach. Na imprezie zagościł najmocniejszy jak do tej pory skład artystów. Rok później radość z muzyki popsuła kapryśna pogoda.
rozwiń zwiń